Terasy

Vložil Anonymous, 9. Listopad 2010 - 13:17 ::

Dobrý den, jsme společenství vlastníků, kde byla prodána střecha a vystavěny nové bytové jednotky,ke kterým náleží terasy. Chtěla bych se zeptat ,jak je to s placením do fondu oprav za tyto terasy.Vím, že zákona je terasa ve společeném vlastnictví,ale je využívána pouze určitou bytovou jednotkou.Takže jak se o tyto terasy starají nemůžeme nijak ovlivnit,ale když je potřeba oprava,pak musíme platit všichni ač tyto majitelé neplatí žádné peníze do fondu oprav.Prosím o radu.Děkuji­.Hájková

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymous,,, (bez ověření), 9. Listopad 2010 - 14:54

  Odpověď na Vaše otázky naleznete ve Vašem prohlášení vlastníka budovy.

  Vložil lake, 9. Listopad 2010 - 15:54

  Paní Hájková,
  mýlíte se: terasa není "ze zákona ve společném vlastnictví".
  Otázkou rovněž je, co vlastně míníte pojmem "terasa". Jde o prázdný prostor, nebo vodorovnou nášlapnou vrstvu a zábradlí a povrch stěny, nebo o celou vodorovnou konstrukci včetně hydroizolace, tepelné izolace a hlavní nosné konstrukce, nebo je snad "terasa" něco jiného? Až napíšete, co o "terase" praví Prohlášení vlastníka budovy, může Vám někdo odpovědět.

  lake

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".