Splňuje váš dům normu čsn en 15780??

Vložil J.Ludvík (bez ověření), 9. Únor 2019 - 22:53 ::

Dobrý den vážení občané bytových jednotek.

V současné době je možné provádět čištění a dezinfekci odtahových potrubí v panelových domech . Díky této službě se tak snižuje riziko požáru a množení bakterií ve ventilaci v domě. Vše se provádí moderní a osvědčenou technologií s maximálním ohledem na kvalitu a bezpečnost. více informací je možné zjistit na telefoním čísle 722 631 222 nebo emailem ludvik­jakub@seznam.cz

  • spam

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil JPa (bez ověření), 10. Únor 2019 - 0:43

Vše se provádí moderní a osvědčenou technologií s maximálním ohledem na kvalitu a bezpečnost. To jste nám toho napsal. Jaká je osvědčená technologie a odkud se vlastně to čištění provádí? Ze střechy? Uveďte nějaké podrobnější informace.

Vložil P_V (bez ověření), 11. Únor 2019 - 15:04

Co myslíte, přijde ještě pan Ludvík nebo Jakub, aby odpověděl a dostál tak významu slova diskuse? :-)

Mně by to také zajímalo. Máme v bytovém domě větrací potrubí, do něhož jsou přípojky zaústěny tak, že uvnitř potrubí je plechové kolínko obrácené vzhůru, prý aby se posiloval tah. Takže jak by pan Ludvík čistil toto, aby vymetaná špína nenapadala do těch přípojek, nebo aby mu kartáč nevlezl k někomu do bytu?

Vložil Levý (bez ověření), 9. Únor 2019 - 22:59

Rourou mi jde kouř a smrad do bytu. Jak to vyřešíte?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".