sklep společný prostor

Vložil Magdalena (bez ověření), 25. Červenec 2018 - 8:09 ::

Bohužel neumím počítačem reagovat proto píši znovu na Vaši pomocnou odpověď sklepní místnost je v prohlášení vlastníka uvedený jako společný prostor Děkuji

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil P_V (bez ověření), 25. Červenec 2018 - 13:15

  Když je to společná část domu, vyměřte té paní nájemné za to, že to může výlučně užívat. Nájemní smlouvu udělejte na dobu určitou. Od toho se pak můžete odpíchnout při dalším jednání. Možná Vám to tak oběma bude vyhovovat.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 26. Červenec 2018 - 15:50

  Když to vezmu pohledem Horoměřic (H-systém) tak se paní bude domnívat, že si místo již vyseděla a smlouvu jim nepodepíše. Takže shromáždění by mohlo rozhodnout (nejlépe za její přítomnosti) za jakou výši náhrady může prostor používat. Samozřejmě náhrady všem vlasníkům, ne SVJ, které v domě nic nepatří a může jen zajišťovat výběr náhrad. A pokud by odmítla platit musí stejné shromáždění rozhodnout jak postupovat dále. Nemusí to nutně být soudní cestou.

  Vložil . (bez ověření), 25. Červenec 2018 - 9:37

  Nic takového jako společný prostor neexistuje. POdívejte se do Prohlášení a opište, co tam je o „místnosti“ napsané. Neotevírejte další diskusi. Pod příspěvkem je štítek odpovědět, klikněte na něj a můžete psát.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".