sklep společný prostor

Vložil Magdalena (bez ověření), 24. Červenec 2018 - 15:03 ::

Dobrý den chtěla jsem se zeptat – ve sklepě je místnost společný prostor – kterou dlouhodobě obývá jedna paní přičemž má svůj vlastní sklep koji a nechce místnost vyklidit. V místnosti vede plynové potrubí, ale není tam uzávěr žádný. Paní na žádných okolností místnost nechce opustit. S dotazem na správní firmu zda to řešit soudně nám bylo řečeno, že soudní vymáhání by bylo drahé a výsledek nejistý, ale to se mi nechce věřit. Již jednou jsem se jako místopředseda i předseda dostali k soudu ohledně spalinových cest a věřte příjemné to nebylo – výbor má jednat. Má někdo s tímto nějakou zkušenost nebo radu? V každém případě obývá místnost, která jí nepatří ale společenství je to vyznačeno v úředních listinách. Děkuji Magdalena

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil . (bez ověření), 25. Červenec 2018 - 0:24

  Podívejte se do Prohlášení vlastníka, jak je místnost označena. Je to společná část domu nebo je to jednotka? Kdo je vlastníkem?

  Vložil P_V (bez ověření), 24. Červenec 2018 - 17:53

  „místnost, která jí nepatří ale společenství je to vyznačeno v úředních listinách“

  To prosím rozveďte, v jakých listinách a co v nich je.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".