Samo se mi zapíná topení.Ventil je uzavřen ale třikrát denně se mi ohřívá topení a ventil je zavření A nikdo mi nedokáže pomocí

Vložil Miroslav Houdek (bez ověření), 4. Prosinec 2022 - 11:02 ::

Už druhou sezónu jse nám zapíná samo topení obýváku Bydlíme v paneláku . Ventil je zavření ale stejnak se mi třikrát za den samo začne ohřívat ve stejném času.Domovnici jsem to nahlásil a nic stim neudělala Na Ulimexsu mi řekli že jeto nemožné .Tak nevím na koho se mám obrátit . Děkuji

  • vytápění

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Hubert (bez ověření), 7. Prosinec 2022 - 18:05

teplota nastavena, provozni rozsat termostatike hlavice

Obecne termostaticka hlavice nejde zavrit na tzv. nulu … tj uplne vypnout topeni

Vložil § (bez ověření), 6. Prosinec 2022 - 19:19

Pokud jste již informovali domovnici a nic s tím neudělala, doporučil bych vám zkontaktovat správce domu nebo společenství vlastníků jednotek, abyste mohli společně vyřešit problém. Je možné, že topení se automaticky zapíná kvůli nějakému závadě nebo nastavení, a správce domu by měl být schopen identifikovat a opravit příčinu problému. Pokud se vám nepodaří najít řešení s domovnicí nebo správcem domu, můžete se obrátit na firmu, která se zabývá opravami topení, a požádat je o pomoc při řešení problému. Je důležité, abyste si udržovali teplo a pohodu.

Vložil jaroš (bez ověření), 5. Prosinec 2022 - 12:36

A co kdybyste sdělil, co máte za ventil? Termoventily to dělají. A co je to za panelák, že máte domovnici? Mně zase začne topit, když větrám.

Vložil Kartar (bez ověření), 4. Prosinec 2022 - 15:04

Zjistete si nejlepe v prohlaseni vlastnika komu ventil a termohlavice patri.

Pokud je Vase nic Vam nebrani koupit si a nainstalovat jinou hlavici nebo pozvat zpusobilou osobu aby Vam ventil vymenila.

Pokud patri do spolecnych casti domu, otravujte vybor dokud Vam problem nevyresi.

Osobne bych zacal vymenou hlavice. Je to operace na 5 minut a vec za par stovek. Dale bych chtel upozornit, ze termohlavice nelze zcela uzavrit ale pouze snizujete teplotu pri ktere se otevre. Tzn. pokud v zime otevrete okno nad topenim, toto zacne topit at mate hlavici v jakekoliv poloze.

Vložil VD26 (bez ověření), 4. Prosinec 2022 - 14:13

Co je to domovnice, co je Ulimexs? Při jaké teplotě se ventil otevírá?

Vložil Anynomous (bez ověření), 4. Prosinec 2022 - 14:48

Co je to domovnice

  • Pán je evidentně staršího data, takže pro chudé duchem: domovnice = výbor svj, vedení družstva popř. správcovská firma.

co je Ulimexs

  • Nemáte Google? např.: Ulimex, spol. s.r.o. – Váš partner pro úsporu energie

Při jaké teplotě se ventil otevírá

  • A to jako proč?

Ventil se musí vyměnit. Asi dostanete odpověď abyste se podívat do prohlášení a následně si ho buď koupil sám, nebo si jeho výměnu vyžádal.

Vložil ulimex.cz (bez ověření), 4. Prosinec 2022 - 14:40

„co je Ulimexs?“ (Vložil VD26 (bez ověření), 4. Prosinec 2022 – 14:13)

ulimex.cz

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".