Rozdělávání ohně vedle bytového domu.

Vložil Zdena. (bez ověření), 29. Duben 2019 - 11:54 ::

Dobrý den všem slušným majitelům bytových jednotek přeji.

Delší dobu řešíme u nás v bytových domech problém s rodinou, která neustále rozdělává vedle těsné blízkosti bytových domů oheň a opéká špekáčky.Nesne­sitelný zápach z kouře se nám žene do otevřených oken.Ten kdo není doma,a okno si nezavře má v bytě jako v udírni.Vše se děje na pozemku města.Město i přes desítku ztížností tento problém řešit odmítá!Je prosím možné se obrátit i jinde aby se tento problém vyřešil? Děkuji Zdenka.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Petr. (bez ověření), 29. Duben 2019 - 14:35

  Jednoduchá a velmi účinná rada.Vždy volat policii a trvat na tom aby byl proveden zápis.Přijedou dvakrát a hned se to někam pohne!Ty výjezdy nejsou zadarmo!

  Vložil VN (bez ověření), 30. Duben 2019 - 7:13

  Mé zkušenosti s bandou šašků , zvané Policie ČR jsou zcela jiné… Kdykoliv jsem je potřeboval , nikdy mi nepomohli. Vždy z nich čišel absolutní nezájem. Apropos….5 vlas­tníků na policii vypovědělo, že v šestém bytě se pravděpodobně vyrábí drogy možná i ve velkém. Jednak z bytu vycházely pachy , které byly jasné , jednak se v bytě scházela skupina lidí, která dělala v domě bordel a dost často se váleli sjetí na chodbě. Jedna slečna z této party dokonce nabízela ostatním vlastníkům svoje tělo k prodeji. Co myslíte , jaká byla reakce policie ? Žádná…

  Jiný případ. Máme v domě problémového vlastníka…mladého kluka v invalidním důchodu, který všude dělá bordel a totálně se nudí. A tento člověk zavolal na policii (představil se smyšleným jménem) s tím , že v našem domě hoří. Přijela hasičská zásahovka…zjistilo se , že nikde nehoří… kolega z výboru , který s tímto zmetkem měl již řadu výstupů se přihlásil na policii s tím , že má naň podezření a že jej dokáže identifikovat podle hlasu. Výsledek… nula…

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".