rekonstrukce bytu

Vložil Lojková Alena předseda Svj (bez ověření), 6. Prosinec 2021 - 19:01 ::

Je možné,provádět rekonstrukci bytu i přes vánoční svátky? Děkuji Lojková

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Justitianus, 8. Prosinec 2021 - 12:50

  Paní Aleno Lojková:

  Rekonstrukci můžete v bytě provádět kdykoliv, 7 dnů v týdnu, a třebas i 24 hodin denně. Neexistuje žádný právní předpis, který by to zakazoval.

  Ovšem pokud byste při tom obtěžovala sousedy nad míru přiměřenou poměrům, bylo by to něco úplně jiného. Viz § 1013 občanského zákoníku. Obtěžováním je například vnikání kouře, prachu, plynů, pachů, světla, stínu, hluku, otřesů a jiných podobných účinků do společných částí domu, nebo do bytu jiného vlastníka jednotky. Na toto jste se ale neptala.

  Justitianus

  Vložil Muslimka (bez ověření), 8. Prosinec 2021 - 11:43

  Pokud jste muslimka, pak zajisté.

  Vložil CD (bez ověření), 8. Prosinec 2021 - 10:34

  by to možná šlo… pokud nemáte ve městě protihlukovou vyhlášku, která to zakazuje. A pokud to nebudete dělat v době nočního klidu. Nicméně v reálu si to moc představit nedovedu. Jako bydlícího by mne hodně štvalo, kdyby v domě v tuto dobu někdo dělal brajgl a samotného by mne to ani nenapadlo. Takže, pokud nechcete být fyzicky napadena a jakž takž vám záleží na vztazích v domě , přesuňte tu akci do ledna..

  Vložil Hubert (bez ověření), 6. Prosinec 2021 - 22:53

  Vcera v noci okolo 3 hodiny ranni na me soused zurive zvonil. Uplne jsem se lekl, az mi malem vypadla vrtacka z ruky.

  PS: Kdo normalni ve stavebnictvi dela pres vanocni svatky ?

  Mozna by se to dalo zmaknout na Silvestra, kdyz zacnete po 17 hodine, nemuseli by si toho vsimnout, mohli by byt vsichni ozraly

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".