Program "Zelená úsporám" pozastaven

Vložil lake, 25. Srpen 2010 - 8:16 ::

Dne 24. 08. 2010 v 15:00 hodin byl přerušen příjem žádostí o dotaci v programu Zelená úsporám pro panelové domy.

Ministerstvo k tomu vydalo tiskovou zprávu. V ní uvádí, že proběhne analýza, jejíž výsledky budou v příštím roce "... podkladem pro další otevření programu". Ministerstvo takto úředničinou sděluje, že program byl pro panelové domy fakticky uzavřen. Co bude dál, má být rozhodnuto v příštím roce.

lake

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil salvador, 1. Září 2010 - 23:39

  Ministerstvo životního prostředí rozhodlo, že dnes 24.8.2010 od 15.00 hodin dočasně přerušuje přijímání žádostí pro panelové domy v rámci programu Zelená úsporám. Všechny již přijaté projekty budou řádně zadministrovány. Původní oblasti podpory pro nepanelové bytové domy a rodinné domy pokračují a budou i nadále financovány beze změn.

  Tolik se doslovně píše ve zprávě MŽP. Jsou však rozporuplné názory zda se výše uvedené týká i cihlových bytových domů – typizovaných. Setkávám se s různými názory i když ve zprávě se uvádí, že se to týká panelových domů. Máte někdo prosím informace jak to vlastně je?

  Mirek

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".