Připojení wifi z kabelů na fasádě

Vložil janica, 9. Říjen 2016 - 9:32 ::

Když zedníci sundali lešení po zateplení domu, tak jsme zjistili, že trčí nějaké 2 dlouhé kabely z fasády. Po dotazech v patrech bylo řečeno jedním vlastníkem, že to jsou jeho kabely pro wi-fi, a že řekl zedníkům, že mají dát kabely k dlažbě na balkonu. Nevím, jak si to představoval, ale výbor neinformoval, aby se našlo řešení. Je to rodina problematická, nekomunikativní. Jeden kabel si už vtáhli na balkon, ale druhý je u balkonu pod nimi a zasahuje na 2 balkony. To vadí hlavně rodinám v těchto bytech. V domě máme internetové připojení od 2 poskytovatelů a všechny kabely jsou uvnitř domu. Technici od internetu nám řekli, že poskytovatelem může být nějaká jiná soukromá společnost, ale že neví, kdo by to mohl být. A vlastník nám to neřekl a neřekne. Tu přebývající část druhého kabelu chceme nechat odstřihnout, k tomu se opraváři dostanou a opraví i fasádu. Existuje nějaké připojení k wi-fi tímto způsobem?

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil Taisa, 9. Říjen 2016 - 11:12

    Připojení k wi-fi tímto způsobem – jako že visí kabely z balkónu? To asi sotva. Neměl dřív anténu na střeše? Třeba mu to při zateplení zedníci ustřihli.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".