Platba předsedovi mmanželce,f do fondu odměn

Vložil Tamara (bez ověření), 24. Listopad 2022 - 21:25 ::

Koupila jsem si byt SVJ,pouze předseda.Žádala jsem ho o vyučtování,což odmítl,po pátrání jsem zjistila,že od roku 2007 si předseda přeposílá peníza na svůj účet,pět tisíc ,jako odměna vlastníkovi chodí jeho manželce.Spolu­vlastník dal trestní oznánení na rozkrádaní společného majetku s listinnými důkazy.Byl ro pro něj šok,když policie mu písemně oznámila,že pan předseda se ničeho nedopustil,Od roku 2007 zmizelo 700 tisíc korun.Když v policii funguje klientelismus.Tak musím povinně platit fond oprav,což mi sdělil právník.V této zeni je doopravdy všechno možné,Tak platim manželce pana Předsedy,aby nedošlo k exekuci,Jsme fakt právní stát.

  • trestní oznámení

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil * (bez ověření), 24. Listopad 2022 - 23:55

Paní, nemáte náhodou bujnou fantazii? Jakápak odměna vlastníkovi? Jak víte, kolik peněz zmizelo? V polici funguje klientelismus, i to víte? A co a proč platíte manželce pana Předsedy, aby nedošlo k exekuci? Máte v tom poněkud zmatek.

Vložil jaroš (bez ověření), 24. Listopad 2022 - 22:43

Je psáno, že peníze musí na jeho účet? Co k tomu, když říkáte jen, že byly listinné důkazy, ale neuvádíte jaké, jak to odůvodnili. Šok určitě nikdo nedostal, to by s ním seklo. Stěžujte si na P ČR, když si myslíte že nekonala správně. Co na to dozorující st. zástupce? Můžete k soudu.

Vložil Blažena (bez ověření), 24. Listopad 2022 - 23:04

Paníze odcházejí na účet pana předsedy,Zjištění u RB.bank sdělila pracovnice banky

Vložil Policie (bez ověření), 24. Listopad 2022 - 22:34

Policie SVJ neřeší.

Už se zde řešilo.

Vložil Petr, 24. Listopad 2022 - 23:40

Policie je, zdá se k ničemu, to jsem poznal také. I když nevím, proč by neměla řešit hospodaření SVJ. Zkuste se obrátit na vyšší (nejvyšší) orgán Policie, nechť vysvětlí, proč se tím Policie nezabývala.

Zkuste podat trestní oznámení (§ 220, § 221) na státní zastupitelství. Problém je, v jaké výši spočte soud soudní poplatek. Upozorňuji, že podat trestní oznámení můžete asi jen za 2 roky zpět. Pravda je, že jste neměla možnost zjistit podezření za předchozí roky, protože zřejmě nedostáváte podklady o stavu účtu a o nakládání s prostředky. A i kdybyste dostala „sjetinu“ z tiskárny, tak to nemusí být věrohodný doklad o skutečném stavu účtu.

Nepochybuji, že se předseda dokáže vytasit se zfalšovaným zápisem shromáždění.

A/ Zkuste hledat na internetu nebo zde. např.

www.portalsvj.cz/…lka-predsedy

B/ Zkuste se obrátit internetovou právní poradnu. Např.

www.pravnilinka.cz/…znameni.html

www.obhajcerychle.cz

C/ Návod jak podat trestní oznámení např.

https://frankbold.org/…restni-oznam

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".