optické sítě

Vložil Petr Sýkora Cetin, 26. Leden 2020 - 18:53 ::

dobrý den, – jsem akvizitor, ale mám na starosti jen části katastrů Kobylis a Újezd u Průhonic :-) nicméně optika bude všude.

dovoluji si Vás oslovit s možností týkající se rozšíření stávajícího telekomunikačního zařízení ve Vašem domě o novou optickou síť CETIN. Nabízíme vám napojení každého bytu nebo jiné jednotky (komerční, nebytové, rozestavěné nebo plánované) na otevřenou optickou infrastrukturu na území hlavního města Prahy – vše bezplatně, na náklady naší společnosti.

Zhodnoťte svou nemovitost optikou od CETINu:

Kdo je CETIN?

Společnost CETIN je vlastníkem a provozovatelem největší telekomunikační sítě v Česku a investuje miliardy do jejího dalšího rozvoje. Stavíme vlastní nové optické i další sítě. Navazujeme na dlouholetou tradici bývalého Českého Telecomu a staráme se i o sítě v jeho původním majetku. Naše síť je otevřená: nabízíme ji k využití všem koncovým poskytovatelům internetu.

http://www.zrychlujemecesko.cz.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil ab (bez ověření), 26. Leden 2020 - 20:55

  Dejte si na tuto společnost bacha. Klidně nechají zakreslit své sítě na soukromé pozemky, které jsou zastavěné. Mistře Sýkoro, ty stavby co tam jsou budete bourat, abyste přesně v tomto místě, kde ta stavba stojí natahali své sítě? Nebo jak si to vlastně představujete.

  Vložil P_V (bez ověření), 26. Leden 2020 - 19:23

  Vtip je v tom, že v seznamu poskytovatelů uvádíte Tmobile, O2, Vodafone, a pak různé přicmrndávače do počtu. Jenže Tmobile v té vaší optice nehodlá být, ten si radši tahá optiku svou. Vodafone se vám na to také vykvajzne, jelikož koupil UPC a to už má také svoje rozvody. I další větší poskytovatelé si radši tahají svou optiku, než aby využili Vaši. Tyto informace vycházejí z reálných nabídek, se kterými ty společnosti oslovují SVJ. Tak rovnou napište že jste 02, vy otevřená síti :-)

  Vložil Vlastnik * (bez ověření), 27. Leden 2020 - 13:57

  Vzdyt pise, ze ji nabizeji k pronajmu. To, ze si nekdo vybuduje svou, s tim prece nesouvisi, to je jako kdybys tvrdil, ze autopujcovna je nesmysl, a leasing take, protoze si kazdy prece koupi sve auto :-)))

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".