oprava balkonů

Vložil Jarouš (bez ověření), 10. Prosinec 2017 - 13:04 ::

Dobrý den, mohl byste někdo , prosím, doporučit dle vlastní zkušenosti nějaké dobrou firmuu na opravu 30 balkonů v domě SVJ ? Moc děkuji předem Jarouš

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil JarekSVJ, 10. Prosinec 2017 - 21:22

  A Jaroušku co je to podle tebe oprava balkónů : nátěr konstrukce, nebo výměna výplně nebo celková výměna stávajících balkónů za nové nebo lodžie??? Jaroušek.

  Vložil Anonymouk (bez ověření), 10. Prosinec 2017 - 13:19

  A odkud jste? A pozor na vlastnictví balkonů. Zadejte požadavek do vyhledávače a firmy oslovte ať zašlou nabídku. Proč se neptáte SVJ v místě, okolí?

  Vložil Petr, 11. Prosinec 2017 - 13:33

  Zkuste zadat na www.epoptavka.cz. Nebo zadejte na netu „oprava balkonů“, dostanete odkaz na firmy, které mívají na webu i reference a u těch si kvalitu a serióznost ověřte.

  Když jsem řetězec zadal, dostal jsme také odkaz na

  https://nejremeslnici.nejzona.cz/…rava-balkonu

  Takže tak.

  Vložil AsiTak, 11. Prosinec 2017 - 15:55

  Firmou bych nezačal, ale zhotovením projektu. Navštivte www.weber-terranova.cz a v zákaznickém centru (na internetu) vám poradí, jak projektanta naleznete. Projekt má specifikovat míru poškození balkonů návrhy na mater. a techn. postupy pro rekonstrukci. Trvejte na aplikaci vysoce kvalitních a speciálních produktů weber. Pak poptávejte firmu, která už balkony podobně rekonstruoval. Vyžádejte kontakty na referenční zakázky zkontrolujte kvalitu řešení a vše ostatní co Vás zajímá!

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".