odstranění druhých vchodových dveří

Vložil Šárka (bez ověření), 6. Únor 2014 - 13:02 ::

Dobrý den, ráda bych věděla, zda je možné bez souhlasu všech vlastníků bytových jednotek v domě odstranit druhé vchodové dveře. Je to změna vnitřního uspořádání domu? Výbor společenství odsouhlasil zrušení druhých vchodových dveří s tím, že jsou zbytečné...... na shromáždění společenství vlastníků o tom hlasovat nedal… Děkuji, Šárka

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Jandus (bez ověření), 6. Únor 2014 - 14:33

  Jde o závažnou změnu oproti kolaudačnímu stavu. Pokud „odstranit“ znamená zazdít, předpokládal bych stavební povolení se vším, co k tomu patří, především posudek požárníků atd.

  Vložil Sari (bez ověření), 6. Únor 2014 - 15:19

  „Odstranit“ v tomto případě znamená, že po nich zůstala „díra“ a jsou tam jen vchodové dveře z ulice… byly tam dvoje dveře za sebou, když se jedny otevřely, v zimě studený vzduch nešel do domu… nyní, při zateplení domu byly vnější dveře odstraněny. Takže je to změna oproti kolaudačnímu rozhodnutí, v plánech domu ke kolaudaci tyto dveře jsou zakreslené.

  Vložil Jandus (bez ověření), 6. Únor 2014 - 17:56

  Rozuměl jsem mylně, že dům má dva samostatné vchody. Některé paneláky to tak mají. Ve Vašem případě bych se tím nezabýval.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".