Odstoupení z funkce předsedy.

Vložil Zdeněk Hyhlík, 19. Září 2008 - 15:35 ::

Jsem předsedou výboru Společenství. Prosím o radu, jak mám postupovat, když chci ze zdravotních důvodů odstoupit z této funkce, pří čemž bych byl i nadále členem výboru. Stačí aby o tom rozhodl jen výbor? Jak to pak bude se zápisem v rejstříku? Nebo další alternativa, že bych odstoupil i z výboru.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymousdarsars (bez ověření), 19. Září 2008 - 17:05

  Na úvod si rýpnu. Je to dost drsná otázka, kdo jiný by to měl znát než vy jako předseda výboru. Odpověď hledejte ve vašich stanovách. Konec rýpání. Pokud se budete chtít zbavit funkce předsedy výboru a zůstat členem výboru. Domluvte si schůzku výboru, písemně tam oznamte že ze zdravotního stavu odstupujete z funkce předsedy,výbor to příjme a na té samé schůzi si zvolte nového předsedu a JE TO. dané změny oznámíte zápisem pro obchodní rejstřík. Mají nádherný interaktivní formulář k dipozici na jejich portále ke stáhnutí.Jako příloha bude vaše písemné odstoupení, zápis ze schůze výboru(přijetí odstoupení a volba nového předsedy) dále čestné prohlášení nového předsedy. Pokud budete chtít odejít z výboru je to podobné.Písemně to předáte členům výboru a ti to k určitému datu příjmou, když né, je nějaká lhůta už nevím jestli 60 dní a pak končíte. JarekSVJ

  Vložil JS (bez ověření), 20. Září 2008 - 17:29

  Pane předsedo, máte štěstí, že ve Vašem domě bydlí takoví vlastníci jací bydlí. U nás byste nemohl být takto neinformovaným předsedou. Jak vlastně rozhodujete, čim se řídíte?

  Jana

  Vložil Pavel, 21. Září 2008 - 22:16

  Jano,

  tazateli je 76 let a za 7 let působení ve funkci se s takovou situací nesetkal. Proto se ptá.

  Třeba rozumí provozu SVJ, technice, ekonomice.

  Vy jste ale tak informovaná, že jste mu raději neodpověděla, že.

  Pavel

  Vložil AnonymousJarekSVJ (bez ověření), 21. Září 2008 - 23:41

  Jana přece odpověděla a správně . Odpověděla otázkou: " čím se řídíte… u nás by jste neobstál…" Maximálně si vážím lidí, kteří pracují jako statutáři SVJ, vážím si lidí, kteří do toho jdou např. proto, že v tom domě žijí a je jim jasné , že když né oni tak katastrofa, vážím si statutárů, kterým je něco jako hanba říct si o nějakou odměnu – přece v tom domě jenom, jenom bydlí… Zvracím ze součastné pravicově – mafianské vlády,vlády modrých dobytků, která požaduje od lidí co dělají něco navíc aby za tu svoji činnost odváděli nějakou daň – a jsou zde na tomto portále svině co je hájí(odSS). Souhlasím s vámi Pavle, že 76 letý člověk i když pracuje pro SVJ 7 let,se může setkat se situaci kdy něco neví. Ale opakuji jací vlastníci – takový předseda – hanba mladším vlastníkům , kteří odhlasovali aby tak odpovědnou funkci zastával pokročilý důchodce. JarekSVJ.

  Vložil Anonymouswse (bez ověření), 20. Září 2008 - 17:36

  Jano – 100 bodů ale já rád říkám jaké SVJ(přístup vlastníků) takový předseda.JarekSVJ

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".