odstavení WC

Vložil IN (bez ověření), 26. Únor 2020 - 23:50 ::

Na jakou dobu maximálně je firma provádějící výměnu odpadů a plynu odstavit provoz WC v šestipodlažním bytovém domě? Informace jsou vlastníkům předány na nástěnce, je vyžadována přítomnost v bytě po dobu jednoho týdne na stoupačku.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil MisaBure83, 28. Únor 2020 - 10:40

  Dobré odpoledne, souhlasím s předchozími komentátory, v takových případech je třeba věnovat pozornost smlouvě. Přeji hezký den!

  Vložil * (bez ověření), 27. Únor 2020 - 20:40

  Týden nebrat, za den musí být hotovo (spíš půlden).

  Vložil IN (bez ověření), 2. Březen 2020 - 23:24

  Můžete prosím popsat průběh výměny?I.verze:Fir­ma postupuje od nejvyššího patra směrem dolů.V jednom vchodu jsou dvě stoupačky.Provádí se výměna stoupačky č. 1.Firma v nejvyšším 6.patře odmontuje WC,odkryje šachtu, demontuje plynové potrubí, demontuje odpady,provádí vysekání v mezistropech, současně osadí nové plynové potrubí a nové odpady.WC nasadí hned zpět nebo jen provizorně zpět? Šachta zůstane otevřená až do doby závěrečných zkoušek plynu a těsnosti odpadů? Firma postoupí o jedno patro níž? Bude to probíhat tímto způsobem nebo to proběhne podle

  II.verze:odmontuje se WC v 6. podlaží, odkryje šachta, WC přistaví zpět, demontuje a montuje jen plynové potrubí, mění se nejdříve a to postupně v 6.,5.,4.,3.,2­.,1.podlaží a potom jde firma teprve demontovat a měnit odpady znovu od 6.podlaží a postupuje až do přízemí?Tzn., že má rozpracovány všechny byty současně ?

  Obdrželi jsme rozporuplné informace od externího správce odstávka WC 1 den a od dodavatelské firmy odstávka bytu i WC 4 dny. Od SVJ informace žádné, shromáždění smlouvu o dílo neschvalovalo. Za takových podmínek si mám nechat rozvrtat byt?

  Vložil tata_FIDO, 27. Únor 2020 - 9:42

  to záleží jak máte udělanou smlouvu mezi Vámi a firmou. u nás to byl 1 den – 10 hodin, stoupačka 8 pater. Dělala se celkem 2 dny, první den po odchodu firmy horní 4 patra napojeny aby to přez noc bylo funční, druhý den opět odstávka asi 10 hodin a zbytek, 3 den se už dělalal další stoupačka stejným stylem, týden je blbost. přítomnost v bytě 1 den

  Vložil IN (bez ověření), 27. Únor 2020 - 22:41

  To vám dělali jenom odpady nebo taky plyn? Smlouvu s firmou výbor byl povinen uzavřít? Na shromáždění výbor nepředložil ani povinný počet cenových nabídek. Informace pro vlastníky nebyla podána žádná,tj. ani o smlouvě. Na nástěnce je uvedeno firmou, že 1. den WC odstaví a 5. den přistaví. Po celých 5 dnů je povinnost být doma. Jak to má řešit VJ?

  Vložil tata_FIDO, 28. Únor 2020 - 10:18

  vše, teplá voda, studená voda, plyn, vracečka teplé vody, problém plynu je že nemůže být puštěn bez tlakové zkoušky a revize. Ono je to vše o domluvě jak postupovat Dohledal jsem si podklady pro akci u nás, tak nebyla nutnost být přítomen v bytě 5 dní, ale jen max. 2 dny a to v určité hodiny dle domluvy

  Vložil IN (bez ověření), 28. Únor 2020 - 19:44

  Můžete uvést, kolik lidí od dodavatelské firmy vám to dělalo, když takto byli rychle hotovi? Naše SVJ nemá žádné webovky, žádné podklady neposkytli – ani k zápisu ze shromáždění. Cenová nabídka byla k vidění po několika týdnech a firma ji popřela, že není její. Pro konkrétní byt firma ani na nástěnce neuvádí přesný den, kdy tento byt navštíví, v kterou hodinu. Ve vašem bytě provedli všechny výměny najednou a potom pokračovali o patro níž?

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".