Obrana proti spamerům

Vložil Anonymous, 16. Září 2010 - 9:49 ::

Navrhuji, že pokud si každý sám vyhodnotí, že nějaký přispěvatel je obtížným spamerem (např. Jana1), tak aby jeho příspěvku udělil minus, tím se potlačí čitelnost takového spamu. Na spamy je vhodné neodpovídat. Někteří spameři možná pochopí, že tomuto webu škodí. Pokud se potom budou chovat normálně, budiž vítáni zpět. AntiJana1

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil admin, 16. Září 2010 - 22:26

  Přemýšlel jsem nad možnými řešeními a řadu z možných řešení vyloučil, protože si myslím, že by byla neúčinná (např. zablokování přístupu konkrétních osob na web je prakticky nemožné, pokud nejde u počítačové laiky). Nějaké řešení ovšem zbylo a pokusím jej realizovat.

  Admin

  Vložil Jana1, 16. Září 2010 - 15:00

  No to sedí. Je vás tady 9, všichni bez registrace, čekající jak zmoklý psi na hozenou kost. Žádná otázka, žádná odpověď. Jen trhat a pomlouvat a prudit. Jste k smíchu! Já se naopak těším na vaše konimentáře, tím více ve mě probouzíte touhu vás vošplouchnout. Jen tak dál. Jana1

  Normálně bych asi nereagovala. Ale byla jsem přímo označena spamerem. Tak proto.

  A nezapomeňte mi udělit mínus! I když…je to zbytečné. Už vím, s kým mám tu nečest.

  Pozor! Václav potřebuje odlehčit svědomí! Chvályhodné.

  Víte, panáčkové a panenky. Je to stejné, jak v průběhu shromáždění. Většina mlčí a čeká, co ti druzí. A když se najde odvaha, který řekne názor, a je jedno, jestli dobrý, či špatný, diskuze se rozjede. A proto tady nejsem zbytečná a nežádoucí. Já vím svý a to mi stačí. Jana1

  Díky! pokrevní bratře Votočko. A jinak nic. Jen toho milování a množení je prachmálo. Vidíš to? Tam nahoře. Jak pravil Kopřiva ve Slunci-senu..

  Proboha! Hlavně se mi nepožerte mezi sebou! Milánkové.

  Pro FrantuF: Proč ty dlouhé řeči? Stačilo napsat: Zavřete Janě1 konečně ústa! Bojíte se pravdy? V diskuzích na webu nemusíte! Stačí mě ignorovat a máte klid. Že to nedokážete? Není moje chyba. Lituji. A snaha někomu zavřít pusu…to už tady bylo. Pár napravených anonymů mě nemusí školit, nejsem žádná novicka.

  Vložil Anonymousssssss (bez ověření), 16. Září 2010 - 10:11

  Připojuji se k blokování otravných spamerů.

  Vložil FrantaF, 16. Září 2010 - 14:33

  Chtěl bych prohodit poznámku. Nevadí mi příspěvek od anonyma, který má věcnou připomínku nebo doplnění k tématu. Nemusí se ani podepsat, pokud nevyžaduje reakci. Vadí mi, nejenom anonym, ale i podepsaný přispěvatel, který mnohokrát opakuje své primitivní tvrzení, které nemá s tématem nic společného, nebo jen opravuje nepodstatný detail. Na takové příspěvky je skutečně vhodné neodpovídat.

  Příspěvek „Obrana proti spamerům-1“ je příkladem, že autorovi mnohdy nestačí odpovědět, nebo doplnit, on musí útočit v naději, že se někdo chytí a rozvine se boj, který ho na čas uspokojí v jeho touze (jaké???), většinou bohužel na krátký čas.

  Dovedu pochopit pana Votočku, že mu „spameři“ nevadí, pokud se chce bavit. Většina zájemců o informace hledá jistě spíše poučení. Ti by jistě přivítali přepínač, který by volitelně umožnil „neviditelné“ příspěvky přímo odmazat a tím diskuzi „zhutnit“ pro rychlejší první nahlédnutí, zda je vůbec v příspěvcích také nějaká informace.

  Vložil Votočka, 16. Září 2010 - 12:39

  Neregistrovaní přátelé. Vaše mínusy jsou k ničemu, my registrovaní je stejně přečteme. Chcete-lůi mít stejná práva – registrujte se. Nyní je Vás tu 14, takže samí spaneři??? To asi nikoliv, že?

  Mě spíš vadí ANYM.....ssssss, to je ten / ta, kteří nejste ochotni se podepsat ani pod pseudonymem nebo přezdívkou.

  Ale jinak, já osobně sem chodím kromě jiného se dozvědět i něco zabavného a něcfo o lidských charakterech a psaveckých a stylistických schopnostech „grafomanů“ na českých webech. Tak jen tak dál.

  Přeji všem hezký den

  Votočka

  Vložil Anonymous, 16. Září 2010 - 13:04

  Dobrá…tak jsem se chtěl zaregistrovat a ono to nejde.Nebi jsem blb. Josef

  Vložil jozefčík (bez ověření), 16. Září 2010 - 13:07

  to je jednoduchý – jsi blb v nebi;-)

  Vložil Anonymous, 16. Září 2010 - 13:12

  Vyplním uživ.jméno, dám heslo, pak vytvořit účet a pak je konec.Dám registrovat a nic se neděje.Tak teď chytrolíne raď. Josef

  Vložil Votočka, 16. Září 2010 - 13:26

  Tak nevím. Když to zkouším, tak zadám REGISTROVAT, potom vyplním uživatelské jméno, platný email a VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a ono to vygeneruje do mailu to potřebné a postupuji dle návodu a funguje to.

  Votočka

  Vložil Anonymous, 16. Září 2010 - 13:29

  A kruci, dík, já jsem nevyplnil ten nový účet, kliknul jsem jen na registrovat a myslel, že je to vše.Tak znova a lépe. Josef

  Vložil jozefčík (bez ověření), 16. Září 2010 - 13:17

  to bude asi vadná elektrónka!;-) hele já nevím, jen jsem si dělal srandu. zkus to později, třeba to půjde, pokud nám budou elementálové příznivě nakloněni;-)

  Vložil Jana1, 16. Září 2010 - 13:35

  Ale houby 14, nepřehánějte Votočko! To jsou ti samí! Nelze je otrocky sečíst. Nikdy není tak zle.......Zdra­vím, Jana1

  Mimochodem: Já si to docela užívám. Je to jak cesta do hlubin diskutérovy duše.

  Pro Josefa: To jistě né. Zkuste znova a pořádně.

  jozefčíku: Alespoň vtipné. Tak fajn.

  jozefčíku: Já jsem ten elementál a jsem ti nakloněna velmi příznivě. Zkus znova! Nebo-že by bylo nutné restartovat? Nevím, už si to nepamatuju. Že ty se bojíš vyplnit platný imail! Nebój, nekoušu.

  Pro Votočku: Tak a vidíš, komu je elementál nakloněn.

  Pro Josefa: Nemusíš na sebe vše vykecat. Nebo budeš slepice jako já.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".