nájemníci

Vložil GABRIELA (bez ověření), 14. Září 2020 - 11:20 ::

DOBRÝ DEN,KOUPILA JSEM SI BYT I S POZEMKEM PŘED BARÁKEM V DOMĚ JSOU MAJITELÉ TAKTÉŽ VLASTNÍ JEDNU 27 POZEMKU.(KAŽDÝ BYT MÁ KUS POZEMKU)MÁME TU NÁJEMNÍKY KTEŘÍ NA MÉM POZEMKU NEÚSTALÉ OPÉKAJÍ A DĚLAJÍ TAKZVANĚ BORDEL.(OMLOUVÁM SE ALE JINAK TO NEJDE SLUŠNĚ NAZVAT) MAJÍ NÁJEMNÍCI NÁROK NA POZEMEK? NEBO POTŘEBUJÍ SOUHLAS OD MAJITELE KTERÝ JIM BYT PRONAJÍMÁ?:NETUŠÍM CO MAJÍ VE SMLOUVĚ.NEUSTÁLE ŘEŠÍM POŠKRÁBANÉ AUTO ALE NÁJEMNICI JSOU JEŠTĚ UŠTĚKANÍ AŽ UŘVANÍ.TEN KDO JIM BYT PRONAJÍMÁ NECHCE NIC SLYŠET.A NÁJEMNICI SE HÁJÍ ŽE ZAHRADA JE VŠECH .KOUPILAJSEM SI BYT KUS POZEMKU A PARKOVACÍ MÍSTO .DĚKUJÍ ZA INFORMACE.GABRIELA

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil radka2222 (bez ověření), 14. Září 2020 - 12:10

  uřvaná jste vy, neb hůlkové písmo v internetové komunikaci je řev. neopékají na vašem pozemku, opékají na pozemku, který spoluvlastníte, společně s vlastníkem, který jim byt pronajal. samozřejmě včetně příslušenství a mohou tedy pozemek stejně jako vy užívat. a proč by nemohli na zahradě grilovat? kde jinde? a popište objektivně co je to podle vás „bordel“.

  vy víte, kdo vám poškrábal auto? pokud ano, tak zavolejte pčr, pokud ne, neosočujte nájemníky.

  hájí se správně, zahrada je všech :-) parkovací místo jste si určitě koupila? je v katastru zapsané jen na vás?

  BTW: nebydlíte náhodou ve vila domku (tři byty, před barákem parkovací místa za barákem zahrada)u Brna? připomínáte mi jednu vlastnici co se jí také nelíbí, že zahradu užívají nájemníci.

  Vložil Petr87, 14. Září 2020 - 11:47

  Paní Gabrielo, definujte ten „takzvaně bordel“. Může se jednat o zanechávání odpadků, hlučnost při grilování a asi tak dvacet dalších možností.

  Obecně platí, že spoluvlastníci mohou užívat pozemek společně a nerozdílně. Zároveň je možné své právo převést na třetí osobu (například nájemníka).

  Vložil gabrielasara (bez ověření), 14. Září 2020 - 15:55

  Dobrý den, jsem zapsána v katastru nem.Auto poškrábal nájemník a já ho viděla hned jsem nadávala.(bordel) jak jsem již uvedla -nedopalky asi 20 ks. odpadky jako papír plast a pod.CH těla jsem informace ne nadávky .

  ?
  Vložil radka2222 (bez ověření), 14. Září 2020 - 17:06

  jste na parcele na parkování zapsána jako JEDINÝ vlastník? kdo vám tu prosím nadává??? vy tu řvete caps lockem, což je fakt, ale že by vám někdo nadával jsem si teda nevšimla. nadáváte tu akorát vy, asi taky nebudete nejostřejší pastelka v penálu v umění jednání s lidmi a pak se divíte, že se s nájemníky nedomluvíte. píšete NEUSTÁLE poškrábané auto. pokud jste ho při tom přistihla, tak nechápu, proč jste nazavolala policii. a to se stalo vícekrát? vícekrát jste ho přistihla? to nemáte mobil abyste ho vyfotila? pokud víte jistě, že nedopalky, papír a další nepořádek pochází od nájemníků, zdokumentujte to, nahlašte to vlastníkovi, a on už to s nimi musí řešit. co vám nájemníci řekli na to, když jste je vyzvala, ať nenechávají na zahradě odpadky?

  Vložil Čtenář (bez ověření), 14. Září 2020 - 17:24

  Pošahané brněnky retardka2222 si nevšímejte. Nepořádek na zahradě prostě oznamte SVJ (statutárnímu orgánu – výboru) a ti ať to řeší. Od toho výbor ostatně máte.

  Vložil radka2222 (bez ověření), 14. Září 2020 - 17:34

  jste si jistý, že mají svj?

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".