Moped ve sklepě

Vložil Burášek (bez ověření), 5. Červen 2011 - 15:01 ::

Je možné ve společných prostorách domu (sklep) parkovat Babetu (moped). Předsednictvo to nechce dovolit, hasiči nic proti uskladnění Babety nemají z jejich hlediska zanedbatelné množství hořlavých látek. Argumentují tím, že oni jako výbor (5 osob), společenství vlastníků (60 partají), se usnesli že si to nepřejí. O kočárkárně vůbec nechtějí slyšet, ale to chápu i přesto že kočár tam nebyl minimálně 30 let. Jaké mají možnosti když neposlechnu a moped do sklepa dám. Prosím fundovanou radu, bláboly tipu propíchnou ti kola a donesou ti jí za dveře prosím ne. Děkuji

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymouss (bez ověření), 6. Červen 2011 - 1:45

  Je lhostejné, na čem se usnese výbor. Náplní práce výboru je spravovat dům a často se výbory usnáší na hloupostech, na kterých se jim nepřísluší usnášet. Platí to, co je v prohlášení vlastníka a je taky potřeba respektovat vlastnická práva. Pokud je v prohlášení ve sklepě vyhrazená parkovací plocha pro motocykly, tak tam lze motocykl zaparkovat. Pokud není, tak tam nemá co dělat. Co když si někdo z vlastníků vzpomene, že bude ve sklepě parkovat, ustájovat živého koně. To je přece stejný případ jako ten motocykl. Ve sklepě by šlo docela dobře chovat i prase, např. v takové prádeně by to nebyl problém, vejde se jich tam několik.

  Vložil Anonymouss (bez ověření), 6. Červen 2011 - 6:01

  Ano, je to tak. Je lhostejné, na čem se usnese výbor. Náplní práce výboru je spravovat dům a nejčastěji se výbory usnáší na hloupostech, na kterých se jim nepřísluší usnášet. Výbor si velice často myslí, že oni jsou zákon. U vás to máte jinak. Pochybuji, málokde je to jinak.

  Vložil Babeta (bez ověření), 5. Červen 2011 - 21:15

  Být Vámi bych před uskladněním odčerpala benzin a prostor si pronajala od jeho majitele.

  Za těchto dvou podmínek nelze nic namítat.

  Babeta

  Vložil Franta Flinta (bez ověření), 5. Červen 2011 - 20:04

  Pane Burášku, řekl bych Vám to asi tahle.To samé je i u nás.Měl „jeden“ léta „moto Pionýra“ stát v kočárkárně,kde jak u Vás, nebyl žádný kočárek. Nyní je tu dost mladých rodin no a tím přibyly i kočárky, když poté maminy stěžovaly, že kočárky načichly benzínem.Po této informaci si majitel na radu předsedy SVJ postavil Pionýra do prádelny, kde nikomu nepřekáží,když to tam zapáchá benzínem, tak se otevře okno, vyvětrá se aby pach benzinu nešel zároveň na chodbu a je po problému. Co z toho vyplývá? Jenom rozumné a vstřícné jednání. Jo, bylo by to horší, když by se v baráku objevily další motocykly a co potom, že? S pozdravem Franta Flinta z Motyčína

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".