Mobilní rozhlas

Vložil SVJ Ženíškova, 16. Březen 2023 - 17:34 ::

Dobrý den. Užíváte ke komunikaci s vlastníky/druž­stevníky a obyvateli Vašeho domu mobilní rozhlas? Naskytla se mi příležitost využít komunikační síť od firmy Munipolis ale nemám reference od SVJ/BD, zda je to přínosné.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Nechápavá (bez ověření), 18. Březen 2023 - 16:54

  Co je mobilní (= pohyblivý) rozhlas?

  Vložil petrsv, 17. Březen 2023 - 8:48

  Ostatní si z toho dělají srandu, někteří možná nechápou, o co jde, ale pobavil zejména návrh denního programu :-)

  Když se na to podívám vážně, nevidím důvod používat tuto platformu v rámci SVJ. Chápu ji primárně jako komunikační kanál od samosprávy k občanům. V SVJ mi přijde plně dostačující komunikace emailem, případně mohou být informace na webu.

  Vložil SVJ Ženíškova, 26. Březen 2023 - 12:46

  Děkuji za odpověď, takovou jsem si nějako představoval.

  Sice emailovou komunikaci, resp předávání informací emailem k vlastníkům používám, ale jak jsem se dozvěděl, ne každý email používá denně, takže informace ho může minout. Právě taková aplikace od Munipolis nabízí informovat lidi přímo a hned, takže zvláště ve chvíli, když chcete upozornit na problém (kupř. „žene se bouřka, zavřete okna na chodbách“, „nezabezpečené kolo na chodbě“ atd), by mohla padnout na úrodnou půdu. Ale na druhou stranu je tu otázka, jestli ti, kteří na email chodí právě jednou měsíčně si takovou aplikaci nainstalují – nehledě na starší spoluobčany, kteří nemusejí dnešním internetovým možnostem hovět.

  Vložil Hubert (bez ověření), 18. Březen 2023 - 16:15

  jj je to jen dalsi pokus vnutit SVJ nesmyslne technologie.

  SVJ nevyhlasuje mobilizaci a v pripade evakuace domu se nebude hajit tim, ze jiz rozeslalo SMS, ale normalne se rucne vyzenou lidi za pomoci hasicu a PCR.

  Na zasilani ucetnich zaverek je tento zpusob velmi nedostacujici.

  Vložil Smysl (bez ověření), 17. Březen 2023 - 7:01

  Poněkud mi uniká smysl Vašeho snažení v době, kdy každý má prostřednictvím internetu přístup k vysílání desítek rozhlasových stanic zdarma (+ další jsou placené).

  Vložil Nechápavá (bez ověření), 17. Březen 2023 - 6:54

  Máte licenci provozovatele rozhlasového vysílání a technickou způsobilost k takovéto činnosti?

  Ale jinak to je dobrý nápad. Program si představuji takto:

  05.30 Cvičme v rytme 06.30 Okénko předsedy Přestávka (lidi jsou v práci nebo ve škole, v neděli ve 12.00 Slovo Boží) 18.00 Okénko předsedy (opakování) 19.00 Dobrou noc, děti (pro malé děti) 20.00 Dobrou noc, děti (pro větší děti) 21.00 Rozhlasová hra ochotnického souboru

  Vložil Hubert (bez ověření), 16. Březen 2023 - 21:59

  Musite urcit provozni dobu rozhlasu.

  Vetsinou se vnitrni rozhlas obsluhuje z vratnice, tj zridit i vratnici.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".