Kolik běžně stojí přetěsnění plynového rozvodu?

Vložil Karlík (bez ověření), 5. Srpen 2016 - 7:43 ::

Dobrý den,

revize plynu v našem bytovém domě odhalila úniky plynu na uzávěrech stupačky a v kolenech za plynoměry (ty jsou na chodbě domu). Zároveň byl ve zprávě požadavek osadit zátky na kuželové uzávěry.

Všechny závady z revizní zprávy jsme samozřejmě nechali opravit.

Nyní nám přišla faktura a protože fakturovaná cena je poměrně vysoká, chci se zeptat jaká je obvyklá cena za opravu úniku plynu na jednom místě plynového rozvodu v domě a kolik stojí osazení zátky na kuželový uzávěr.

Jde mi o to udělat si alespoň orientační představu o běžné ceně. Předem všem děkuji za odpovědi.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 5. Srpen 2016 - 23:45

  je cena 500 kč/hod./pra­covník + doprava ě materiál. Ovšem pokud jste si předem žádnou nesmluvili pak Vám mohou účtovat i více. Plynárny účtují i 1000 kč/hod. za odborné práce na plynovodech a přípojkách.

  Vložil JaVa, 5. Srpen 2016 - 11:49

  Na jakoukoliv porevizní opravu plynového či jiného zařízení ve společných prostorách SVJ,Vám každá solidní firma ,která si místo samozřejmě nejprve prohlédne osobně,udělá nezávaznou předběžnou cenovou kalkulaci.Pak s ní uzavřete smlouvu o dílo,ve které bude jednoznačně uveden způsob a % výše platby za „vícepráce“ a Vy se pak nebudete divit,kolik to vlastně všechno stálo a dodatečně zjišťovat, zda by vám to někdo neudělal levněji.JaVa

  Vložil Anonim (bez ověření), 5. Srpen 2016 - 11:32

  Kolik jste oslovili firem? Mohli jste si vybrat. Cena obvyklá je v místě.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".