Kocarek pod schrankama

Vložil Anonymmi (bez ověření), 19. Říjen 2018 - 2:56 ::

Dobry den, mam dotaz ohledne kocarku stojiciho ve spolecnych prostorach. Kocarek stoji u vchodu pod schrankami a castecne blokuje cestu do sklepa. Co mohu v tomto pripade delat, pokud neni s majitelem kocarku domluva a kocarek tam stale nechava? Diky

  • pište s diakritikou

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil janica, 21. Říjen 2018 - 20:57

Pravděpodobně kočárek nemá cenu, když ho rodiče nechávají ve společných prostorách. U nás si ho zamykají v kočárkárně. V domě není určena místnost pro uložení kočárku? Ty matky jsou líné udělat pár kroků. Až se jí ztratí, tak bude požadovat po SVJ náhradu?

Vložil _Jarda (bez ověření), 19. Říjen 2018 - 9:45

Co můžete dělat? Třeba si ten kočárek šoupnout na chvilku vedle, pokud do sklepa nevlezete z důvodu nadrozměru. Anebo počkat až děcka odrostou… Anebo písemně si stěžovat na SVJ.

Pokud chcete slyšet, že kočárek můžete vyhodit, tak to asi ne. Pokud to neodporuje požárním předpisům, pak byste třeba mohl prudit víc.

Vložil Anonymoushgg (bez ověření), 19. Říjen 2018 - 15:30

Šel bych na to přes požární unikovou cestu. Pokud je to chráněna úniková cesta nesmí byt žádné spaline části

Vložil Jarda_, 20. Říjen 2018 - 1:36

Jistě, to jsem napsal, může argumentovat tím, že v případě požáru bude utíkat ze sklepa na ulici a pro svůj nadrozměr se zasekne o kočár ;-)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".