Kamera v domě

Vložil Ribanna, 11. Únor 2016 - 19:19 ::

Jeden z nájemníků v domě má trvalé problémy-někdo mu dává smetí a odpadky do schránky a před dveře bytu.Je to nájemník bytu,ale má od majitele bytu trvale plnou moc ho v leččems zastupovat. Nainstaloval si před dveře bytu kameru-možná je to atrapa,ale kdo ví?Kamera snímá vstup do bytu a část schodiště. Jeden z majitelů mě jako předsedu společenství požádal o odstranění kamery. Zajímalo by mě,pokud by to byla atrapa,je to v pořádku? Nájemník ji odmítá odstranit,prý díky ní má klid.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil petrsv, 11. Únor 2016 - 19:38

  Je přece úplně jedno, jestli je to atrapa nebo ne. Kdyby si každý umísťoval do společných prostor, co chtěl, nebyl by to za chvíli bytový dům, ale bordel. Podívejte se to stanov, kde byste měli mít jasně napsáno, co se smí a nesmí umísťovat do společných prostor a jaký souhlas je k tomu příp. potřeba. Žádný souhlas nejspíš neexistuje, takže vyzvěte dotyčného k odstranění věci a uvedení místa do původního stavu v nějakém termínu. Když to neudělá, zajistíte to vy na náklady SVJ. Pokud byste měli důkazy o tom, kdo tam tu věc dal, můžete po něm vymáhat náklady na odstranění.

  Vložil RadekV, 12. Únor 2016 - 15:27

  Máte ve stanovách povolenou rohožku na chodbě?

  Vložil svjvmt, 11. Únor 2016 - 19:37

  Obraťte se na ÚOOÚ.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".