"Jste podvodník" (napsal lake)

Vložil Günther (bez ověření), 6. Leden 2016 - 23:48 ::

Vraťte do

http://www.portalsvj.cz/…ytu-co-s-tim

moje dnes smazané příspěvky ke stavebnímu řízení. Děkuji.

A to tím spíše, že výkřiky p. Laka „Jste podvodník“ na

http://www.portalsvj.cz/…aklady-uveru

ponecháváte bez povšimnutí.

Günther

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pub (bez ověření), 7. Leden 2016 - 7:18

  pane, nebuďte Lakemu „za vola“. Tento web (PortalSVJ) je v soukromé správě pana Lakeho a jakékoli Vaše uštěpačné nebo drzé poznámky či výkřiky budou ztrestány stejně. Výmazem.

  Přečtete si více příspěvků zde v historii a zjistíte, že na tomto webu stojí v ringu proti sobě: pan Lake proti stádu sokolíků, blbů, trollů, těch co mají „právní zdělání“ (soudcové „Davidové“, NOZ-architekti, …) a těch kteří nehalekají dost nahlas zdravice nad mistrovými názory. A s těmi všemi se chrabrý pan Lake rád popasuje. když mu dojdou argumenty nebo se ve vlákně ztratí, tak aby našel cestu ven, tak ho promaže. No co, zahrada se také musí po zimě odklestit.

  Nasnídejte se tedy a zklidněte se. A buďte v klidu, vředy jsou svinstvo – na to pozóóór :)

  Vložil Soňa. (bez ověření), 7. Leden 2016 - 16:42

  Pane Lake, nechovejte se jako vůl.

  „Nechovejte se jako vůl“ (viz. Wikipedie) je základní pravidlo všech sociálních skupin. Každé jiné pravidlo, které se snaží zajistit, abychom se navzájem nesežrali, je vlastně jen jeho zvláštním případem. I když jste si jist, že máte po věcné stránce pravdu, ještě to neznamená, že se nechováte jako vůl.

  Respektujte ostatní, i když s nimi nesouhlasíte. Zkuste slušným a konstruktivním chováním změnit svého soupeře ve spolupracovníka. Pokud významný počet rozumných lidí naznačuje, že se chováte jako vůl, je určitá pravděpodobnost, že nejste úplně v právu.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".