Hlučná chladnička

Vložil Anonymous, 29. Červenec 2015 - 19:50 ::

Chladnička začala být po několika letech provozu hlučná. Dá se s tím něco dělat?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Karel 1 (bez ověření), 30. Červenec 2015 - 11:26

  Vyhodit – koupit novou.

  Vložil equiplo (bez ověření), 13. Leden 2019 - 0:16

  Souhlasím s Davidem, přeci jen lednice není zrovna laciný spotřebič a okamžitě ji vyhazovat jen kvůli hlučnosti je hloupost. Pokud se třeba často zapíná, může to být způsobeno únikem chladiva. Někdy je to i „prkotina“, třeba tehdy, kdy je ten hluk způsoben dotykem dvou kovových trubiček od kompresoru. Známý to tak měl a servisní technik mu mezi ně vložil gumovou izolaci.

  Vložil David Pokorný (bez ověření), 22. Červenec 2017 - 10:17

  Dobrý den, co blbnete? Nemá smysl jen proto, že je hlučná, ji vyhazovat. Souhlasím s tím, že to indikuje blížící se poruchu, to ano. Ale! Spíše bych doporučil napřed prohlédnout ledničku v servisu. Může to být cokoliv od zaneseného motoru až po úbytek chladicího média. Teprve na základě toho, co řekne, bych postupoval dál. Popřípadě, pokud je to nějaká modernější lednice, lze odhalit poškození za pomoci aplikace v chytrém telefonu. Netvrdím, že jsem přes lednice nějaký velký expert, ale píši jejich recenze a zajímám se o ně a přijde mi hloupé ji hned vyhazovat a kupovat novou ;-)

  Vložil svjvmt, 29. Červenec 2015 - 21:09

  Dotaz podejte na https://www.poradte.cz

  Vložil člen orgánu PO (bez ověření), 2. Srpen 2015 - 23:00

  Co blbneš? J.B.?

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".