Domovní řád

Vložil Anonymous, 20. Říjen 2008 - 12:05 ::

Dobrý den, s ohledem na domovní řád ,jaké je možné postižení vlastníka který není ochoten přes veškerá upozornění domovní řád dodržovat. Myslím tím hluk ,nepořádek,sou­stavné narušování sousedských vztahů,případně i ničení.Je celkem jasné,že přichycení při činu jest velmi obtížné.Chtěli bychom toto zapracovat do domovního řádu .Děkuji za informaci a jsem s pozdravem Hofman

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil pop615, 20. Říjen 2008 - 13:02

  Dobrý den, pane Hofmane,toto téma tady bylo diskutováno snad tisíckrát, jsou tady k tomu desítky diskuzí a již bylo mnohokrát odpovězeno. Proč si nejdříve nepročtete diskuze a pak se teprve nezeptáte? Myslíte si, že zde chodíci lidé nemají nic jiného na práci než pořád dokola odepisovat na stejné a opakující se dotazy? Buďte trochu ohleduplný a buďte trochu méně pohodlný, uvidíte že se Vám to v životě vyplatí! P.S.: nahoře v pravo je poličko a vedle tlačítko „Hledat“, napište si tam Domovní řád a klikněte na Hledat, uvidíte že odpověď na vaši otázku najdete!

  Vložil Josef Petr (bez ověření), 20. Listopad 2008 - 15:06

  Tak takhle idiotskou odpověď už jsem na diskusním fóru dlouho neviděl. Pan nebo paní „pop615“ má asi trošku problém sám/sama se sebou. Proč prostě nestačí panu Hofmanovi odpovědět slušně a bez ironie, aby se podíval do ostatních diskusí? Žádný učený z nebe nespadl, ale blbce jako kdyby shazovali…

  Vložil Družstevník (bez ověření), 20. Listopad 2008 - 16:03

  Internet dává možnost se projevit i lidem, kteří by jinak, pokud by je nekryla anonymita, stáli někde v koutku a jen mlčeli.

  Dokladem je i příspěvek na který reagujete nebo další debilkové zde se vyskytující.

  Vložil JarekSVJ, 20. Listopad 2008 - 16:11

  Hele družstevník odejdi v klidu na stránky družstev, nechtěj abych tady srovnával např. hospodaření našeho SVJ s vedlejším domen – družstevním. Tam je totální nezájem, bordel a anarchie. Jenom na teple o 90% větší náklady na stejně velký byt v přepočtu na plochu. ATD.

  Vložil Družstevník (bez ověření), 20. Listopad 2008 - 16:38

  Jarku a myslíš, že je to tím, že oni jsou družstvo a ty SVJ? Právní forma na to přeci nemá z velké části vliv. Je to zejména v lidech. A pokud nějaký družstevník má dotaz týkající se bydlení, nevidím důvod aby ho tu nenapsal. Velká část SVJ byla před tím družstvem. Ono je to také o toleranci, ale tu nelze očekávat od každého, že?

  Vložil JarekSVJ, 20. Listopad 2008 - 19:32

  Hele Družstevník – nezkoušej mě, jenom debil by si myslel jak píšeš(podle sebe soudíš mě) – oni jsou družstvo a já SVJ… S právem běž taky do hajzlu – v čele jsou modré straky – kteří si říkají pravicová strana( jak se mě chce zvracet, když to píšu) – a co pravicového udělali pro vlastníky bytu..... HOVNO(modré), jenom abych ty modré hajzle nekritizoval – to by bylo jednoduché… to tady umí každý… Co bych udělal já… uplně jednoduchou věc a to: PŘENESL BYCH NA SVJ TÍM PÁDEM I NA PÁNY VLASTNÍKY 100% ZODPOVĚDNOST… jako levicový volič se červenám ale je to tak – žádné povinosti ale odpovědnost – to by bohužel znamenalo i bankroty, odpojování od energii atd. Uniká ti plyn – výbuch… nějaká kunda zařve a pár spratků zraněno – problém SVJ ale né STÁTU… proč náhradní ubytování – srali na to aťspí pod mostem… ATD.

  Vložil EvaK (bez ověření), 24. Listopad 2008 - 10:49

  Jarku, myslím to upřímně, nechcete vyhledat pomoc lékaře? Nejen, že otravujete tento portál svými myšlenkovými výrony, ale nakonec můžete ohrozit i sám sebe. Pozoruji určitou progresivitu ve vývoji Vašeho duševního stavu.

  Nicméně je zajímavé, že máte i své obdivovatele. Asi jsou stejně postiženi. Ale to se dá léčit.

  Vložil JarekSVJ, 24. Listopad 2008 - 12:27

  Evo máš pravdu – asi jsem chorý, jenom debil by za necelých 6000 za rok pracoval ve prospěch i finanční (úspory) druhých… Mě je to jedno co si tady kdo o mě myslí , např. v parlamentu taky není vybraná – slušná mluva. Ahoj a víc přemýšlej nad tím co čteš…

  Vložil Pitrs (bez ověření), 22. Listopad 2008 - 1:08

  Jsem v šoku co tu čtu!Dal jsem 2 příspěvky jako Pitrs ,protože jsem si myslel,že to je k věci a ze zkušeností kterou jsem řešil, ale tahat tu politiku? Ale fajn,každý si běžně ve svém rodinnem domě platí za vytapění a ohřev vody,to co spotřebuje,,uh­lí,dřevo,plyn,e­lektrickou enrgii atd. Mají tudíž pouze jen svou finanční zodpovědnost za své finanční naklady,pak se ale nedivme, že topí čímkoliv! Ale co SVJ?Každý vlastník v SVJ platí zalohy na topení, ale dle vyhlášky 372/2001 Sb může mít vyple topení cely rok a přesto doplaci na ty co normalně plýtvají,protože max. rozdíl je stanoven mezi jednotlivými byty dle teto vyhlašky na 40% byty(mimochodem ji navrhl a podepsal pan MINISTR ING.LACHNIT CSc,člen ČSSD, to jsou ti co dělají,prý, vše pro lidi, asi jako Komanči

  Vložil E56 (bez ověření), 22. Listopad 2008 - 10:26

  Vlastník nemůže mít vyplé topení po celý rok, jak píše Pitrs, ale musí v zájmu tepelné stability domu strpět vytápění svého bytu.

  Vložil kolik (bez ověření), 24. Listopad 2008 - 13:29

  Nevím kde jste vzal ten nesmysl co píšete. Kdo mě to nařídí že musim mit puštěné topení a pod jakým zákonem, kdo to a hlavně jak to bude kontrolovat? Na hlavici mám nastavenou jen „protimrazovku“ což je 8°C a nikdo mně nemůže donutit reg. ventil otevřít.

  Kolik

  Vložil E56 (bez ověření), 24. Listopad 2008 - 17:58

  Děláte pouze věci, které je možné kontrolovat? Pak Vaše okolí upřímně lituji.

  Vložil Anonymous Bene (bez ověření), 21. Listopad 2008 - 21:41

  Zdravím. Nebyla jsem na tomto portále už delší dobu,ale to jak píše JarekSVJ,je jako bych četla reakce na seznamu,nebo novinek. Měla jsem za to, že tady píšou,ptají se a odpovídají jen normální slušní lidé a ne hulváti. Nemohl by jste se prosím zaměřit jenom na reakce v bulváru? Tady mají zájem psát,číst a odpovídat jenom ti, kteří se chtějí něco dozvědět,nebo poradit. Benešová

  Vložil Kostas, 21. Listopad 2008 - 22:36

  Proč se Vam nelibi stale to co rika od srdce a hlavně s pravdou.Uz snad bylo dost te pretvarky.SVJ je opravdu o odpovědnosti­.JarekSVJ=upřim­nost.Diky

  Vložil Patrik1 (bez ověření), 21. Listopad 2008 - 7:13

  No to je magor! Jarek SVJ je snad pernamentně ovlivněn velkou dávkou alkoholu.Jarku SVJ, prosím, přečti si komunistický manifest, představ si jak znárodňuješ a uvidíš, že budeš OK. Patrik.

  Vložil Jan (bez ověření), 20. Listopad 2008 - 21:56

  Jarku dík !!!

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".