Do konečné rozvahy 2011 se do položek špatně načítají hodnoty Simple ucto

Vložil admin, 8. Leden 2012 - 15:32 ::

Do konečné rozvahy…Prošla jsem celý účtový rozvrh a odstranila vyplněná políčka. Počáteční stavy jsou nyní O.K. Děkuji za radu admin. Funguje to! Děkuji za příspěvek, v němž se dozvídám, že to někomu z Vás dobře, mně ale ne. Nadále mne trápí zůstatek na BÚ: Zůstatek na účtu k datu 31.12.2011 v ú­četnictví odpovídá výpisu, ale když si zobrazím konečnou rozvahu k 31.12.2011, tak běžný účet vykazuje méně, než by měl být. Pro jistotu se dívám na rok 2010…a tam…to taky nesedí. Musím se přiznat, že jsem to nekontrolovala a je to uložené ve sbírce listin na soudě (a je to špatně). Nechápu, nechápu, Bude to jistě nějaká lapálie, jenom na to přijít… Pomůžete, prosím ? Děkuji MoKo

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil lake, 8. Leden 2012 - 19:58

    MoKo, nemáte důvod otevírat novou diskusi. Problém jste už popsala jinde. Pokračujte v původním vláknu.

    lake

    Vložil admin, 8. Leden 2012 - 20:19

    Téma zamykám a za nedlouho odstraním. Pokračujte, jak píše pan lake, v původním vlákně.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".