DISKUZE

Vložil Anonymous, 23. Srpen 2010 - 6:29 ::

Dobrý den.
Chtěl bych znát názor na daný problém a to :
Odvolání předsedu výboru a to – z důvodu porušení zákona 40/1964 ve znění zák. 115/2006 v § 20 tím že neumožnil právní jednání po dobu než došlo k výmazu z obchodního rejstříku.

1 – porušení Správce Společenství při správě majetku 2 – správce v jeden den podal výpovědˇ ale i k svolání Shromáždění a tím zruší podanou výpovědˇ. 3– SPRÁVU NAŠEMU SPOLEČENSTVÍ VEDE a.s. MAGISTRÁTU MĚSTA 4– DO VEDENÍ ZASAHUJE ODVOLANÝ PŘEDSEDA VÝBORU (2006) TÉŽ PRACOVNÍK DANÉHO MAGISTRÁTU MĚSTA.

MÍŠA

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anon (bez ověření), 23. Srpen 2010 - 8:18

  Diskuse se píše a vyslovuje se S, stejně jako profese, koncese, komise, apod.

  Vložil deMuerto (bez ověření), 23. Srpen 2010 - 9:23

  Správně je obojí diskuse i diskuze, stejně jako slova buzola/busola, renezance/rene­sance.

  Vložil Anony (bez ověření), 23. Srpen 2010 - 15:42

  Nesmysl. Podle vás se tedy píše profese i profeze, emise i emize, atd. Slova jako diskuse a profese jsou z latiny: discussio, professio. V češtině se dvě S nahrazují jedním S, ale nikdy ne Z.

  Ale vy si klidně pište dizguze. Žádný zákon totiž nenařizuje, jak máte psát. Jediný trest, který vás může stihnout, je sociální stigma nevzdělance.

  Vložil Jana1, 23. Srpen 2010 - 15:47

  Když je něco v gramatice nejasné, existují pravidla pravopisu. Ale na to jsem příliš líná......taková blbina. Úplně stejná, jako vaše argumentace. Jana1

  Vložil Jana1, 23. Srpen 2010 - 6:44

  Míšo, dotazu vůbec nerozumím. Na co se vlastně ptáte? Nemůžete být konkrétnější? Jana1

  Vložil Anonymouss X (bez ověření), 24. Srpen 2010 - 15:19

  Zadal jsem diskusi k tématu zda je vhodné aby Správcem byla a.s. Magistrátu a ještě ve výboru Společenství PRACOVAL ÚŘEDNÍK daného Magistrátu.

  TATO VOLBA JE JEDNA Z NEJHORŠÍCH VARIANT.CHTĚL JSEM SLYŠET TAKÉ JINÉ NÁZORY NA DANOU VĚC.

  Míša

  Vložil AnonymousX (bez ověření), 25. Srpen 2010 - 6:23

  Jedná-li jedna osoba za dvě strany, bývá to zpravidla výhodnější pro jednu ze stran.

  Ve vašem případě bych spíše očekával, že z toho můžete mít spíše výhody.

  Jaký je vztah onoho úředníka a zmiňované a.s. ?

  Vložil Anonymouss X (bez ověření), 25. Srpen 2010 - 12:15

  Ale jak pro koho. Stále si mění vodoměry na odběr teplé vody. A Správce si může dokonce podepisovat Sám faktury nesmyslné ( rok 2008)
  Bývalí uředník stavebního úřadu

  Míša

  Vložil lake, 25. Srpen 2010 - 12:53

  Míšo,
  není pravdou, že si mění vodoměry. Mění je vám, což jste v SVJ schválili tříčtvrtinovou většinou, pokud nešlo o povinnou výměnu kvůli prošlé lhůtě platnosti metrologického ověření.

  Správce si samozřejmě podepisuje své faktury jako jejich výstavce. Co proti tomu máte? Je-li oprávněn uzavírat smlouvy jménem SVJ, činí tak na základě vašeho souhlasu. Je-li oprávněn za SVJ přebírat a proplácet DOŠLÉ faktury, činí tak na základě vašeho souhlasu.

  Takže přestaňte psát nesrozumitelné dotazy a udělejte si v SVJ pořádek. Pokud jste jediný, komu současný stav vadí, smiřte se s tím, nebo prodejte byt.

  lake

  Vložil Anonymouss X (bez ověření), 25. Srpen 2010 - 15:28

  pane Lake vy asi vše víte. Pane Lake nejste též byvalí pracovník Magistrátu? Asi jste nějaký jasnovidec. Mění vodoměry v době funkčnosti a to každý rok.
  Je vydět že nemáte rád pravdu.

  Míša

  Vložil Pavel, 25. Srpen 2010 - 16:16

  Míšo,

  Vašim textům nerozumí minimálně lake, Jana1 a já. Snažte se napsat pochopitelný dotaz, to je předpoklad, že dostanete použitelnou odpověď.

  Pokud se obecně zeptáte, zda je vhodné aby byl správcem subjekt zřízený magistrátem, nedá se na to konkrétně odpovědět. Správce je buď dobrý nebo špatný. Jak to máme z Vašeho obecného dotazu poznat? To, že je to subjekt magistrátu, nemusí automaticky znamenat, že jsou to gauneři.

  Pokud se budete navážet do osob, které se snaží odpovědět na Vaše nesrozumitelné dotazy, budete dostávat odpovědi jen od jazykozpytců nebo grafomanů, kteří odpovídají na vše, zejména na to, o čem nemají ani páru. Těm nevadí, že se na nic konkrétního neptáte. :-))

  Předpokládám, že jste řadový člen SVJ. Zeptal jste se písemně výboru na otázky, které Vás zajímají? Měnit vodoměry každý rok je samozřejmě blbost. Až budete mít odpověď, můžete se ptát dál.

  Hezký den!

  Pavel

  Vložil Anonymouss X (bez ověření), 26. Srpen 2010 - 5:38

  Dobrý den.

  1)- Správce = bývalá domovní správa 2)- přesto že byl byl předsedou od roku 2000 do roku 2006( odvolán z důvodů porušení Stanov Společenství a zák. 72/1994) stále do dnešního dne rozhoduje za podpory daného správce.

  1. ze souhlasem správce mění vodoměry i dvakrát do roka.
  2. když byla provedena kontrola stavů vodoměrů nikdy nebyl doma. Ale posléze byl provedena vyměněna vodoměrů úředníkem správy.K výměně vodoměrů nebyla daná osoba oprávněna Vše bylo v pravomoci Společenství (provozní ujednání samostatně hospodařujících vchodů) dle Stanov Společenství, odsouhlasena členy výboru.

  Míša

  Vložil Krupp, 29. Srpen 2010 - 11:33

  Míšo, lituji Vás. S prahou 4 i 4-Majetkovou mám své zkušenosti, žádná pozitivní a dlouho bych mohl vyprávět.. Arogance, nekompetentnost. Píši si s nimi neustále. Naše SVJ vzniklo v loňském roce koupí bytů od P4 do osobního vlastnictví. Snažili se nám přeúčtovat řadu položek za nikdy neprováděné práce a pod. Odešli jsme od nich okamžitě a správu si provádíme sami. Problémy s nimi řešíme dodnes.

  Jirka

  Vložil Votočka, 25. Srpen 2010 - 15:03

  Lake napsal:

  Smiřte se nebo prodejte byt.

  Tuhle větu jsem již slyšel mnohokrát a vždycky chytnu plamenem. Mám ještě další variantu. Nakopat dotyčnému brambor a nechat ho ty neduhy zaplatit a to i tak, že se s tím dobrákem potkám u soudu.

  Jo, jo, přátelé, zvykejte si. I zde se dají problémy – konečně – řešit soudní cestou. Není to jednoduché, důkazní břemeno leží na žalobci, nicméně je to možné.

  Votočka

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".