deratizace

Vložil majkiki1 (bez ověření), 28. Květen 2013 - 19:57 ::

dobry den v našem panelaku se objevili štěnice jsme společenství vlastníku bytovych jednotek.Předseda tvrdí ,že deratizaci musí zaplatit majitel bytu podle mně deratizace jednoho bytu nema smysl a je taky nesmysl aby jeden člověk platil deratizaci celemu panelaku jek to tedy je platí to opravdu ten jeden člověk nebo se to platí z fondu oprav?

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil Ferat, 29. Květen 2013 - 10:17

    Nejedná se o deratizaci, ale o DEZINSEKCI. Deratizace je hubení hlodavců, dezinsekce je hubení hmyzu a dezinfekce ničení choroboplodných zárodků. rozhodně máte pravdu v tom, že dezinsekci je nutné provést PLOŠNĚ a také OPAKOVANĚ. Dělat to jen v jednom bytě je nesmysl jak vrata. Hmyzu nenařídíte, aby se zdržoval jen v jednom bytě. :-) Pokud byste to nechali na jednotlivých vlastnících, tak každý bude tvrdit, že u něj to není i kdyby mu tam štěnice prováděly manévry! Jak říkám, jediný postup je PLOŠNĚ, stejně jako u té deratizace. to jak to zaplatíte je ale vaše věc, jestli z fondu dlouhodobé zálohy nebo hotově…

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".