Deklarace

Vložil občan (bez ověření), 30. Listopad 2021 - 9:30 ::

Sice to nemá nic společného s svj, ale vyjádřete se. Podepište, pokud souhlasíte a posílejte emailem dál, možná to tady bude smazané.

http://deklaracelekaru.cz

  • Koronavir

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Arnost (bez ověření), 3. Prosinec 2021 - 1:08

Je pravda,že v Hornbachu se dá sehnat příručka jak postavit dům, či vyměnit WC. Slyšel jsem, že se pomalu připravují příručky jak vlastním silami odoperovat slepé střevo či si sám spravit zuby.

Ale v současné době mé odborné znalosti nepostačují k tomu abych uvedenou zaležitost hodnotil už zdůvodu, že se objevují zcela protichůdné názory a já nemohu býti jejich arbitrem. Někdo jim ty tituly dal a měl by mít pravo jim je i sebrat.

Vše ostatní je jen pocitové rozhodování.

Pravdou je, že lidé umírají a dle mého názoru je jim to i skoro jedno, ale nikdo nechce za to nést odpovědnost a tak se hledají různé cesty.

Někdy si říkám, že je to zajímavý způsob jak snížit uhlíkovou stopu.

A především je to čínský virus.

Vložil host (bez ověření), 3. Prosinec 2021 - 8:45

Vaše jasno v hlavě vám můžeme pouze závidět, protože na něj nikdy nemůžeme dosáhout. Vy víte, čí je to virus, vy jste genius. Proč ještě někde sedíte na zadku v kutlochu a přispíváte na portál svj? Už dávno jste měl být tam, odkud je řízený svět, tam by vám to slušelo víc. A až tam budete, tak ty doktory zavřete, jejich deklarace zasmradila svět. Když to uděláte, tak snížite uhlíkovou stopu a konečně bude na světe klid.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".