§4 vyhl. 372 - je možné ho měnit?

Vložil Anonymous, 29. Leden 2011 - 23:53 ::

Je možné korekční součinitel podle §4 vyhl. 372 každý rok měnit. Vlastním přízemní byt kde máme upravené koeficienty (i dle svět. stran.počet žeber,polohy) Nyní mi přišlo vyúčtování a při kontrole jsem zjistila rozdíl v tomto K§4. V r. 2009 byl 0.81 a v letošním roce 1.00. Pokud ano podle čeho a jak se tento K§4 mění?Máme 32 stejných bytů a průměrná spotřeba na jeden byt je 1350 dílků. Já i po přepočtu s kor. souč. 1 mám protopeno 2220 dílků, což je o víc než 40%než průměr.Nevím tedy jestli je toto důležité.Prosím o odpověď. Jana Nová

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil lake, 1. Únor 2011 - 13:47

    Obraťte se na váš výbor SVJ a požadujte písemně definice a hodnoty všech koeficientů polohy pro dům. Dále pro jednotlivé místnosti vašeho bytu seznam uplatněných koeficientů polohy a koeficientů výkonu radiátoru. Jistě Vám bude sděleno zda došlo meziročně ke změně některého koeficientu a proč.

    lake

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".