Bytové centrum Schönberg s.r.o

Adresa webových stránek

E-mail

Dobrovolny@bytcentrum.eu

Obec

Šumperk

Poznámka

Naše společnost působí zejména v oblastech Šumpersko, Olomoucko, Jesenicko již několik let.

Vedení účetnictví , vyúčtování na jednotlivé jednotky, vedení „fondu oprav“ na jednotky, revize, zajišťování oprav dle požadavku klienta, zajišťování vymáhání pohledávek neplatičů, poradenství v návaznosti na stanovy, by mělo být standardem každé správcovské společnosti. Přesto naše společnost nabízí více výhod, než pouze standardy.

Významným prvkem je odborná znalost v oblasti stavebnictví a finančnictví, zejména pak v souvislosti se státními dotacemi. Právě aktuální dotace „Zelená úsporám“ (dočasně pozastaveny žádosti) se staly předností naší společnosti, jelikož precizní přípravy spolu se vhodným řešením přineslo našim klientům nemalé úspory v oblasti nákladů za teplo a nákladů na stavbu. V této oblasti připravujeme zájemcům ze stávajících klientů a pro klienty , kteří plánují navázat užší spolupráci možnost přípravy podkladů tak, aby v období spuštění dotací mohli žádost o dotaci předat příslušné organizaci.

Jedním z cílů naší společnosti je finanční zvýhodnění právě těch jednotlivých klientů, kteří mají výtečnou platební morálku, dále těch, jež využívají platby prostřednictvím SI­PO.

Předností naší společnosti je také využívání nejmodernějších technologií v oblasti vedení správy a komunikace se zákazníkem. Naši zákazníci oceňují právě minimalizování administrativních požadavků ze strany správce. Odměna za zajišťování správy je velice příznivá a s ohledem na rozsah služeb je více než potěšující.

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.