Technickým zhodnocením se pro účely tohoto zákona rozumí vždy výdaje
na dokončené nástavby, přístavby a stavební úpravy, [32] rekonstrukce a
modernizace majetku, pokud převýšily u jednotlivého majetku v úhrnu ve
zdaňovacím období 1995 částku 10 000 Kč a počínaje zdaňovacím
obdobím 1996 částku 20 000 Kč a počínaje zdaňovacím obdobím
1998 částku 40 000 Kč. Technickým zhodnocením jsou i uvedené výdaje
nepřesahující stanovené částky, které poplatník na základě svého
rozhodnutí neuplatní jako výdaj (náklad) podle §24 odst.
2 písm. zb).
pro účely zákona o dani z příjmů – 586/1992 Sb., §
33 (1)
Problem je, ze jsem pouze najemnik, ne majitel bytu, tudiz nevim zda SVJ na
moje zadosti nebo stiznost bude vubec reagovat, majitele kontaktovat mohu, ale
myslim, ze se nijak angazovat nebude
Poslední komentáře