Zpronevěra peněz správcem.

Vložil Anonymous, 19. Červen 2008 - 22:47 ::

Jak máme postupovat když jsme zjistili že náš bývalý správce nám v roce 2006 zpronevěřil peníze. Máme nového správce a ten nám oznámil,že nedostal za roky 2001 až 2006 žádné doklady a účty. Stále jsou u bývalého správce. Pouze z výpisu z banky zjistil že v roce 2006 byly vybírány z účtu dost velké částky, které použil pro svoje účely. Jeho matka byla předsedkyní v našem domě a kryla ho. Část peněz vrátil,ale stále ještě dost chybý. Jarka

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil Janina, 30. Červen 2008 - 7:48

    jak to ,že jste již nepodali trestní oznámení na tuto osobu? Vždyť máte důkazy o zpronevěře.Jak u Vás fungoval kontrolní orgán v minulých letech ?Copak jste nedostávali roční vyúčtování – hospodaření s Vašemi financemi? Zřejmě jste také zanedbali vy -jako členové SVJ svoji kontrolní činnost. Každý člen má právo ( a musí mu být vyhověno) nahlédnout i v průběhu roku do vedení účetnictví.Přece každý finanční výdaj musí být doložen zdůvodněným dokladem.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".