změna evidenčního listu vlastníků

Vložil Anonymous, 8. Listopad 2010 - 13:44 ::

Dobrý den.

Jsme společenství vlastníků jednotek domu a došlo že Správce nemovitostí bez vědomí vlastníka změnil sjednané zálohy na služby. S právcem namovitostí má uzavřenou mandátní smlouvu Společenství vlastníků potažmo výbor Společenství. Každý rok jsem měl přeplatky za služby.

Je možné aby tak jednal daný Správce ?

Míša

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil lake, 8. Listopad 2010 - 15:16

  Zda správce je oprávněn upravovat výši záloh na služby je odvislé od znění mandátní smlouvy - takže nás se na to neptejte.
  Oprávněně stanovená výše měsíčních záloh každého vlastníka jednotky odpovídá jedné dvanáctině jeho skutečnosti v předchozím roce, se zvýšením o úpravu cen služeb nebo další předvídatelné vlivy.
  Pokud se Vám výše zálohy nelíbí, musíte se ozvat.

  lake

  Vložil Anonymousss x (bez ověření), 9. Listopad 2010 - 15:09

  Dobrý den. pane Lake vy se podobáte Našemu předsedovy výboru. Možná že jsem opoměl sděli, že se jednalo o snížení platby služeb z důvodu abych se stal neplačičem. Nepříjímá žádné dopisy a hlavně si dělá co chce. Jediná kladná vlastnost dané osoby je mluví, mluví, mluví až Vás unudí. A pokud máte Správce který mu jde na ruku, velká katastrofa. Ale jinak si Vás vážím,převážně máte o dané věci pravdu ale nemažte příspěvky.

  Děkuji

  Míša

  Vložil lake, 9. Listopad 2010 - 15:53

  Míšo,
  mýlíte se, nestal jste se neplatičem. Pokud Vám byly stanoveny příspěvky nižší než 1/12 předchozího roku, je z Vašeho hlediska vše v pořádku. Plaťte podle rozpisu. Po provedení rozúčtování budete zřejmě doplácet jednorázově vyšší částku.

  Netuším na co se opět ptáte: už jsem napsal, abyste požádal o změnu výše záloh, jestliže se Vám nelíbí ta současná. To platí pro zálohu vyšší i nižší.

  lake

  Vložil Anonymousss X (bez ověření), 8. Listopad 2010 - 15:27

  Dobrý den. Jak nás se neptat, vy si onikáte ? Nebo pouze vy máte pravdu Admine. Otázka byla položena Všem účastníkům portálu. Dle toho, že si mažete příspěvky jak chcete a jak se to Vám hodí.

  Míša

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".