Zkušenosti s časopisem od firmy Dashofer a BMCO

Vložil mostecak (bez ověření), 10. Červenec 2014 - 14:42 ::

Jaké máte prosím zkušenosti s tištěným časopisem „Společenství vlastníků jednotek aktuálně“ vydávaným firmou Dashofer (http://www.infoportal.cz/svj/onn), uvažuji, že bych si jej předplatil a trochu se vzdělal. S předplatným mám získat též celý archiv on-line služby (www.infoportal.cz/svj) zpět do roku 2006. Cena je 2496 Kč.

Dále jsem narazil na tištěný časopis „Praktický rádce pro SVJ“ vydávaný firmou BMCO (http://www.radce-pro-svj.cz). Cena je 276 Kč.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil # (bez ověření), 12. Červenec 2014 - 20:58

  Dashofer nebrat, předražené.

  #

  Vložil mostecak, 12. Červenec 2014 - 21:11

  Proč myslíte?

  Co doporučujete jiného k průběžnému čtení?

  Vložil Petr Patočka, 10. Červenec 2014 - 19:53

  „Praktický rádce pro SVJ“ je v podstatě firemní časopis firmy Maddalena s.r.o. (http://obchodni-rejstrik.podnikani.cz/…lena-cz-sro/ vs http://obchodni-rejstrik.podnikani.cz/…03/bmco-sro/).

  Publikace od Dashofer, jsou asi o něco přínosnější a rozhodně méně závislé na firemním marketingovém pohledu.

  Petr Patočka VIPA CZ s.r.o.

  Vložil timec, 10. Červenec 2014 - 19:49

  Tento časopis jsme si předplatili, že 1× za měsíc dostanu výtisk o 8 (osmi)stranách bych nečekal. Někdy jsou tam informace, které pro SVJ využijeme, jindy je zase obsah téměř o ničem. Dle mého názoru cena dost výrazně neodpovídá užitečnosti.

  Vložil mostecak (bez ověření), 10. Červenec 2014 - 20:19

  Děkuji, ad Dashofer – v ceně je i historický archiv. Legislativa se sice bouřlivě mění a řada článků už bude archaických, ale občas se pohled do historie hodí.

  Existují ještě jiné tematické časopisy?

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".