ZDE ČETNĚ DOPORUČOVANÁ ODZKOUSENA METODIKA NA ZAKONNOU LIKVIDACI UCETNICTVI?

Vložil precedens, 21. Leden 2019 - 2:39 ::

Zde na PortáluSVJ se objevily četné zmínky, komerční nabídky, rady na postup likvidace účetnictví údajně dle zákona.

Bylo by pro celý národ velmi poučné kdyby tito účetně-právní poradci jasně názorně napsali, publikovali (klidně anonymizovanou) a komplexně specifikovali řádnou dokumentaci prokazující zákonnou likvidaci účetnictví tj. takovou za kterou se nikdo nemusí stydet a tajit jí tj. jí bez obav legálně podepsat.

Předem děkuji za osvětu! Hezký den. Precedens

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil K.B. (bez ověření), 22. Leden 2019 - 16:14

  Proč byl smazán muj pravdivý koment? Se konkrétne nekomu pravda zde napsaná nelíbí, to je jasné…

  Vložil ... (bez ověření), 22. Leden 2019 - 7:34

  Likvidací účetnictví potvrdí pouze Finanční úřad při lidvidací firmy, když vystaví likvidátorovi potvrzení, že je vše v pořádku a že tím pádem jsou všechny daně správně vyrovnané. Pak je možné veškeré účetní doklady zkartovat. Potvrzení z FU je doklad, který potvrzuje zákonnou likvidaci účetnictví. Ten se pak, kromě jiných dokladů předkládá do rejstříku,jako doklad, který dokládá, že firmu lze z rejstříku vyškrnout. Vše ostatní jsou pohádky. Takový doklad by obdrželo i společenství jako právnická osoba, kdyby probíhla jeho likvidace. Tam by sice nešlo o žádné daně, ale ten doklad by obdržel likvidátor svj taky. Tj.doklad, že likvidovaná firma nedluží žádné daně.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".