Zasklení lodžie

Vložil Paja (bez ověření), 19. Listopad 2019 - 9:45 ::

Dobrý den, zajímal by mě názor na naší situaci. Chtěli jsme si nechat zasklít lodžií, ale i přes to, že v domě jsou již některé lodžie zasklené, nám bylo řečeno, že souhlas nedostaneme, že by to pak chtěli všichni a že pokud to uděláme, bude výbor trvat na odstranění. Může nám někdo nařídit odstranění zasklení a ostatním ne?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil JaVa, 20. Listopad 2019 - 19:23

  Doporučuji Vám, předat proti podpisu/zaslat s doručenkou veškerou technickou dokumentaci (popř.i vyjádření autorizovaného technika, bude-li nutné),potřebnou k zasklení vaší lodžie, právnické osobě SVJ a klidně si tu lodžii nechejte odbornou firmou zasklít.Ve Vašem konkrétním případě, již totiž k prvnímu( dokonce několikerému)zas­klení došlo,tzn.,že již někdo před Vámi obdržel povolení/zaslal oznámení SÚ a proto Vám to žádný „orgán“ nemůže zakázat ani nařídit odstranění.

  Požádejte toho „orgána“ ať Vám to zašle písemně,samozřejmě se zněním §,na jehož základě, máte zasklení vaší lodžie odstranit.

  Přeji Vám hezký večer.JaVa

  Vložil japa (bez ověření), 20. Listopad 2019 - 18:04

  Co na to váš místní SÚ? Požaduje souhlas SVJ? Co si pak odhlasujete, to máte.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".