Zápis ze shromáždění Per Rollam

Vložil Rumlovský (bez ověření), 28. Březen 2020 - 14:28 ::

Dobrý den, minule mi zde bylo dobře poraděno, tak se zde opět obracím. Budeme vše poprvé řešit Per Rollam a zajímalo by mě ještě pár věcí. Při zápisu ze shromáždění máme také poslat excelovskou tabulku s tím, jak kdo hlasoval? Tedy jen ti, kteří „souhlasili“ s daným usnesením. Zároveň bych ještě měl dotaz, od kdy běží lhůta na vyjádření se pomocí hlasovacích lístků. Ve stanovách máme uvedeno min 15 dní, ale od kdy tahle lhůta běží? Od doby, kdy jim to poslu do emailu, případně jim to hodím do schránky? Díky moc za rady.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil . (bez ověření), 28. Březen 2020 - 17:22

  Na Per Rollam hlasovácím oznámení musí být datum. Od toho dastumu běží doba. Je logické, že to v den uvedený na hlasovacím oznámení – papíře doručíte všem vlastníkům. Z hlasování Pre rollam se nedělá zápis se shromáždění, ale se vlastníkům oznámí výsledek hlasování. Hlasování Per Rollam není shromáždění.

  Vložil JaVa, 28. Březen 2020 - 17:50

  Při hlasování mimo zasedání se vlastníkům oznámí nejen jeho výsledek ale,dle § 1213 i i celý obsah přijatého usnesení,pokud bylo usnesení přijato.

  Přeji hezký den. JaVa

  Vložil . (bez ověření), 28. Březen 2020 - 17:56

  A kdo říká, že je to jinak? Při hlasování mimo shromáždění se nedělá zápis ze shromáždění.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 28. Březen 2020 - 16:58

  musí uvést výsledky hlasování tak, aby bylo zřejmé kdo jak hlasoval. Má to mj. vazbu na práva přehlasovaných členů i těch co hlasovali pro nebo se zdrželi a později by se chtěli domáhat usnesení zrušit u soudu.

  Vložil Rumlovský (bez ověření), 28. Březen 2020 - 21:03

  Díky Petře, ono se to zdá i logické. Na schůzi také člověk vidí, jak kdo hlasuje. Jenom si říkám, jestli nestačí lidem poslat jen ty, kteří hlasovali PRO návrh a u nich uvést procentuální podíl na společných prostorech.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".