zafinancování posílení distribuční sítě plynu

Vložil Anonymous, 29. Březen 2009 - 18:54 ::

Dobrý den. Jsme tři paneláky.Dosavadní dodavatel tepla nám vypověděl dodávky tepla k datu 31.12.2009.Zahájili jsme práce na zajištění nových kotelen nejlépe v každám z domů.Domy mají přípojky plynu jen na sporáky.Pro tři domy je potřeba asi dodávka 700kW ve formě plynu.Obdrželi jsem garance na dodávky potřebného množství plynu od RWE s tím, že stávající síť je v nízkotlaku a nepokryje potřeby.Musí být vybudována nová středotlaká přípojka v délce cca 700m nebo stávající přetlakována.Za­financování požaduje RWE na nás co-by investorovi.Sa­mozřejmě jsme si vědomi,že přípojku ze řadu musíme dle energ.zákona financovat.Toto však není přípojka, ale distribuční síť, kterou splácíme v ceně plynu(2/3 úhrady za plyn). Poraďte: Děkuji Vašek

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Matějka Jaroslav, 29. Březen 2009 - 19:03

  Vážený pane Vašek,

  Posílení přívodu do domu je v zájmu vlastníka domu. Na náklady vlastníka se buduje i tato přípojka u stávajících staveb tak jako u novostaveb.

  RWE od vás přípojku po kolaudaci bezplatně převezme do vlastnictví nebo za úplatu do provozování a bude vám hradit nájemné.

  Matějka

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".