Webove stranky pro SVJ

Vložil Jakub (bez ověření), 28. Září 2014 - 11:21 ::

Nabízím výrobu webových stránek pro SVJ. Veškeré informace naleznete na www.bytove-domy.eu

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Jindřich P. (bez ověření), 28. Září 2014 - 12:09

  A to nabízíte možnost si stránky nechat udělat nebo splnění rádoby povinnosti, o které včera chybně informovali v televizi?

  Vložil Jakub - bytove-domy.eu (bez ověření), 28. Září 2014 - 18:52

  Nabízím vytvořeni webové stránky pro SVJ, na které mohou členové společenství bytových domů vkládat informace o chystaných schůzích, soubory (dokumenty tz. zápisy a smlouvy), více informací na již zmíněné webové stránce www.bytove-domy.eu

  Vkládání a úprava obsahu stránek je velmi jednoduchá, podobná editoru Word.

  Vzhled webové stránky individuální pro každé společenství.

  Doména s koncovkou CZ zdarma u varianty PRO. U ostatních variant doména: vašedoména.bytove-domy.eu (příp. možné převedení domény)

  V případě zájmu mě kontaktujte na email: kubino.j@seznam­.cz

  Vložil Franta II (bez ověření), 28. Září 2014 - 19:05

  Prosím, měl bych jeden závažný dotaz. Aby to bylo účelné a provozuschopné, bylo by dobré,když by se zde zamezilo k chytračení a předvádění se, včetně osobních výpadů vůči tazatelům. Bude tu mít prosím někdo takový prostor, aby to i zde následně znechutil, jako tomu je zde, díky jednotlivcům jako je jistý LAKE a jemu vlezdozadkové? Jinak řečeno, bude tu prostor pro slušné a korektní jednání? A proč tyto dotazy? Je zcel samozřejmé, že když se někdo na něco dotazuje, tak neví,nezná.To ale neznamená, že musí být blb a podobně. Co Vy na to? A zda-li se jedná o autora na uvedeném e-mailu, rád se kntaktuji. A věřím, že nebudu sám. Franta II

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".