využívání společných prostorů

Vložil Jakub Dvořák (bez ověření), 12. Duben 2016 - 15:19 ::

Dobrý den,

chtěl bych se Vás zeptat na Váš názor v užívání společného prostoru. V našem SVJ se odsouhlasil provozní řád garáží, kde já hlasoval proti. Nicméně máme v garáži společné prostory, které nesouží k parkování vozidel/moto. a nic tam stát/parkovat nemá. Jelikož ale v celé garáži není místo, parkuji tam svoji motorku. SVJ posílá emaily typu, motorka bude odtažena na náklady majitele na odtahové parkoviště. Zmiňuji, že jsem taktéž spoluvlastníkem společného prostoru (které nelze pro nic využít.. a proto tam parkuji motorku) a hlasoval jsem proti návrhu na provozní řád. Je dle zákona možné takto postupovat? Jakým způsobem může SVJ postupovat? děkuji Vám za Vaše zkušenosti.

s pozdravem, Jakub Dvořák

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil aaaa (bez ověření), 13. Duben 2016 - 8:46

  Záleží k čemu je prostor kouladován, motorka = benzín – toxiská látka a neměla by v místě být kde není tomu určeno. Pro garáž platí taky pravidla, nádrž + 80 l benzínu např.

  Vložil svjvmt, 12. Duben 2016 - 20:00

  Neparkujte, nepíšete jakým kvórem byl řád přijat. Vůle většiny…

  Vložil Anon.... (bez ověření), 12. Duben 2016 - 15:32

  Odtáhnout motorku do sběrného dvora na náklady J. Dvořáka.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".