Vyučtování služeb pro pronajaty byt v XLS Excelu

Vložil Anonymous, 11. Září 2013 - 16:54 ::

Určitě se stím setkává každý a to je vyúčtování podnájemníkovi. Chtěl jsem udělat nějakou jednoduchou tabulku v excelu ale ono to zas není tak málo udaju. Jak to řešíte vy? nemáte nějaký formulář do excelu kde jen zadám důležitá data a vše již propočítá?

Zadat stav na začatku a konci ucetniho obdobi, osoby v byte, položky cos e uctuje v jake zavisloti zda na metry byt ci osoby a pak jen vytisknu a mam krasne prehledne vyuctovani?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil svjvmt, 11. Září 2013 - 20:00

  Určitě se stím setkává každý a to je vyúčtování podnájemníkovi.
  Určitě ne každý, jen ti, co mají v bytě nájemníka a někteří podnájemníka…

  Vložil karelh, 11. Září 2013 - 19:39

  Dobrý den, univerzální tabulku nelze udělat. Záleží na rozsahu služeb a způsobu vyúčtování. Určitou inspiraci můžete hledat zde http://business.center.cz/…9-najmy.aspx

  karelh

  Vložil Petr, 12. Září 2013 - 10:34

  Záleží, co máte ve smlouvě. Třeba máte že vyúčtujete, to co účetní (nejspíše správní firmy) Vám (majiteli), násobeno 2×. Máte tabulku Excel ve smlouvě ?

  Chytrý nájemník zaplatí dle elektroměru, plynoměru a vodoměru, a nechá si předložit vyúčtování úklid, odpadky, osvětlení domu, komín, anténa atd.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".