Výměna zámku

Vložil coromoro (bez ověření), 21. Červen 2016 - 18:45 ::

Předsedkyně nechala předělat klíč v zámku u sušárny, kde se nachází elektroměr a teď nám tvrdí, že je to v novém zákoně. Kvůli němu se tak musely vyměnit ty zámky od dveří, kde jsou umístěny elektroměry za klíče s bezpečnostní kartou. Ráda bych se zeptala, jestli s tím máte někdo zkušenost a jestli o něčem takovém víte. Podotýkám, že jsme s předsedkyní měli dlouhodobé spory o klíček od sušárny a poté, co jsme si jej nechali udělat jej nechala předělat, tudíž si myslíme, že hlavní problém není údajný nový zákon, ale to, že jsme si klíček po domluvě nechali udělat i my. Děkuji za vaše názory.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil koula (bez ověření), 22. Červen 2016 - 19:04

  Jenom se zeptám, jaký spory o klíče? To jako,že Vás nechtěla pouštět do sušárny? Jinak něco takového o výměně jsem nikde nečetl.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 21. Červen 2016 - 21:36

  jsou v parlamentě velmi často.

  Vložil Jan77 (bez ověření), 21. Červen 2016 - 19:41

  Pokud vám někdo tvrdí, že je něco povinné dle zákona, nechť uvede který zákon a který paragraf. Tímto bychom mohli diskuzi uzavřít :)

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".