Volba predsedy svj

Vložil Sarmanova (bez ověření), 13. Září 2020 - 17:06 ::

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda me jako vlastníka bytu muze shromazdeni zvolit za noveho clena vyboru a nebo predsedu bez meho vedomi a souhlasu? Co mohu delat pro to, kdyz nechci zadnou funkci v svj zastavat?

Dekuji Sarmanova

  • výbor

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Tomol (bez ověření), 14. Září 2020 - 13:56

mohou vás pouze navrhnout, ikdyby vás „zvolili“ bez vaší účasti a s tímto ostatní souhlasili, potom po vás bude rejstříkový soud ověřený podpis na prohlášení že splňujete podmínky a souhlasíte se zápisem .. z toho plyne že oficiálně se proti své vůli či nevědomě nikdy do výboru nedostanete

Vložil Externus (bez ověření), 14. Září 2020 - 10:02

Pokud nedošlo k omylu zapisovatele, nebo jinému nedopatření, tak:

někdo Vás musel navrhnout, někdo musel něco málo o Vaší kandidatuře shromáždění sdělit, někdo předal, nebo je připraven předat Vaše údaje RS. Ten někdo není shromáždění, ale jednotlivec, konkrétní osoba, Váš soused. Tento Váš soused je podvodník a lhář. Tuto skutečnost by měli vědět Členové SVJ, ÚOOÚ a Policie, abyste měla do budoucna klid.

Vložil 25Malý (bez ověření), 13. Září 2020 - 17:45

Paní Sarmanová, nikdo Vás nemůže přinutit vzít funkci. V SVJ ani, slovy lidové písně, nikde na světě, ani na jiné planetě…

I kdyby Vás shromáždění proti Vaší vůli zvolilo, dokud nepodepíšete prohlášení o tom, že jste způsobilá funkci vykonávat, ani krajský soud Vás nezapíše jako statutára a tudíž stejně nemůžete nechtěnou funkci vykonávat.

Pro jistotu svůj nesouhlas vyjádřete písemně a na schůzi shromáždění jej před přítomnými členy – svědky předejte řídícímu schůze, nejlépe před volbou, a vyžadujte uvedení listiny do zápisu schůze. A pokud Vás přece jenom budou volit, buďte proti návrhu.

A nedejbože, budete-li přece zvolena, ihned na svoji funkci rezignujte.

Nezapomeňte si nabít mobil a na schůzi zapnout nahrávání zvuku. Budete potřebovat pevné nervy, podle Vašeho líčení je u Vás veselo a nepředvídatelno!

Vložil Jan77 (bez ověření), 14. Září 2020 - 7:47

Dejte jasně najevo, že s kandidaturou a s členstvím ve výboru nesouhlasíte.

Souhlasím sice s výše uvedeným příspěvkem, ale s výjimkou návrhu, že byste měla rezignovat – tím byste naopak nepřímo potvrdila, že ve výboru jste.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".