Venkovní žaluzie na panelovém domě

Vložil Anonymous, 12. Březen 2009 - 14:14 ::

Jeden člen našeho společenství si chce udělat venkovní žaluzie na okně. Okna se v dohledné době budou měnit, znamená to, že profil okna bude mít jiný tvar a jak by to bylo s budoucím zateplením domu. Děkuji za odpověď.
„člověk“

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Lenicka1313 (bez ověření), 21. Září 2012 - 13:30

  Zdravíčko! Zrovna nedávno jsme shodou okolností nechávali instalovat nové rolety v našem bytě a nechali jsme si na to najmout tuto firmu http://www.proalu.cz/ Perfektní servis, rychlá práce a kvalitně provedeno. Za sebe mohu pouze doporučit a věřím, že vám má rada pomůže během výběru.

  Vložil 566a567, 17. Červen 2011 - 1:48

  Dobrý den!

  Pokud ještě není pozdě a vy jste už nezačali se zateplováním, vřele doporučuji vysypat těch pár korun navíc a ty předokenní žaluzie dát po celém domě. Původně jsem to dělal spíš pro noblesu domu, ale nyní to všichni hodně moc oceňují, neboť otevřené okno a přesto stažená žaluzie je vážně nenahraditelná.

  Máme okna 150 × 150 a jedna žaluzie nás stála maličko přes dvojku. A to není o moc více než za interiérovku na rám.

  Tak to nějak promyslete!

  Filip, Praha 42 – POSTOLOPRTY, 566a567@seznam.cz

  Vložil Anonymous1 (bez ověření), 12. Březen 2009 - 15:18

  Nejsem sice odbornik, ale venkovni zaluzie se montuji nikoli na okno, ale na pozici nad oknem. Tedy do panelu. Asi hodne zalezi na typu, ktery si vybral, ale pri budoucim zateplovani by to mohl byt problem. Hlavne do budouci fasady pomoci polystyrenu vrtat nelze… Jinak venkovni zaluzie dle meho nazoru meni vzhled budovy, tudiz by melo byt potreba stavebni oznameni. Ale zeptal bych se na stavebnim odboru…

  Vložil Robert M. (bez ověření), 30. Březen 2016 - 7:54

  Na venkovní žaluzie či předokenní rolety není potřeba žádného oznámení či stavebního povolení. Dle ubanistického architekta se neměmí vzhled budovy. Je to jako z oknama když si je někdo mění na své náklady. Montují se do ostění tedy na okno.

  Vložil Michal123 (bez ověření), 3. Červen 2011 - 20:45

  jj, ja jsem koupil do novyho bytu rolety od www.starlux.cz, druhy den prijeli a namontovalito :) necekal jsem, ze to jde tak rychle :D

  dostal jsem se k nim pres odkaz rolety

  Vložil Václav (bez ověření), 12. Březen 2009 - 19:14

  Do polystyrénu vrtat lze, přesněji do fasády přes polystyren.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".