Úvěr pro SVJ

Vložil Zuzana (bez ověření), 29. Květen 2014 - 16:45 ::

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je v součaasné době výhodnější pro SVJ klasická hypotéka nebo překlenovací úvěr ze stavebního spoření u úvěru ve výši 11 mil. na 20 let. Máte s tím někdo prosím zkušenosti? Děkuji Zuzana K.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil mirka kloubová, 31. Květen 2014 - 8:42

  Dobrý den,

  nejlepší by bylo nechat si zpracovat nabídky. Pokud je dobrý poradce,dokaže vám vybrat to nejlepší,seznámí vás s riziky a dalšími možnostmi,tak aby jste to měli opravdu na míru. A pokud bude velmi dobrý,dokáže vám i usmlouvat úroky,což při vašem objemu potřebných financí může být zajímavé. Budete-li potřebovat podrobnější info,konatktujte mne na e-mail. Účtuji SVJ a BD,tak mám trochu přehled. Přeji příjemný den.

  Vložil Emill (bez ověření), 30. Květen 2014 - 17:19

  si nebude účtovat měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu pak je jednoznačně výhodnější hypotéka. Od SS jen řádný nikoliv překlenovací úvěr.

  Vložil laik (bez ověření), 29. Květen 2014 - 19:57

  papír, tužka, kalkulačka…

  Bez znalosti konkétních údajů je težké radit.

  Spočítejte si kolik celkem zaplatíte.

  U SS znáte výši splátek po celou dobu, u hypotéky se v případě konce fixace můžete při výkyvu na hypotečním trhu dočkat nepříjemných překvapení…

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".