Úklid v domě

Vložil Dominika (bez ověření), 30. Říjen 2023 - 8:58 ::

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda mohu já jako předsedkyně vyměnit paní na úklid, když neplni své povinnosti jak má a sama o tento druh práce už nejeví moc zájem, bez hlasování majitelů. Do další schůze, kterou budeme mít v září bych si úklid převzala, aby to tu fungovalo a v září bysme případně odhlasovali změnu.

Moc děkuji za odpověď

  • úklid

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Zdenek 22, 30. Říjen 2023 - 11:33

Paní Dominiko,

jestliže je povinností výboru zjišťovat úklid v domě a stávající osoba k tomu sjednaná tuto činnost nevykovává řádným způsobem, tak je dokonce vaší povinností s touto osobou ukončit spolupráci a vyhledat jinou (osobu, firmu), a to aniž by o tom rozhodovalo shromáždění.

Vložil Hubert (bez ověření), 4. Listopad 2023 - 23:40

tj. predsedkyne neni uklidova firma a dale je dost blbe pokud by si sama kontrolovala, odsouhlasovala prace a odmeny.

Pokud by poverila jinou osobu … problem tam nevidim.

Vložil Kája_z_Brna, 20. Listopad 2023 - 20:44

Předsedkyně zastupuje SVJ a může uzavřít např. dohodu o provedení práce i sama se sebou (jeden podpis bude za SVJ, druhý za ni jako fyzickou osobou) podle původní dohody, kterou jistě nějakým způsobem odsouhlasilo shromáždění. Kontrolovat kvalitu úklidu mohou všichni vlastníci.

Pokud by s postupem předsedkyně vlastníci měli problém, mohou si do následujícího shromáždění uklízet sami.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".