Uklid

Vložil Laura (bez ověření), 6. Prosinec 2016 - 20:27 ::

Dobry den, mam se sousedkou vetsi problem. Bydlime ve 2 patrovem dome. Nahore bydli sousedi,pote ja a pak ta problemova sousedka. Cely lonsky rok kdy nad nama nikdo nebydlel,jsem se na uklizeni chodby vyprdla. Uznala jsem svou chybu a misto sousedky dole jsem vytirala 2 mesice v kuse.jak za ni tak za sebe. Kdyz mame ted nad sebou sousedy, meli bychom se stridat. Jenze tu byl problem a tak jsem se snazila zavest rozpis sluzeb. Horni sousedka vytira z 2.patra az dolu do prizemi,ja tez a ta spodni vytira jen pred svym bytem. Takze kdyz jsem chtela aby tedy i ona vytirala od shora dolu (cca 15 min prace) prisla mi otriskat o tlamu. Co si dovoluju a ze to vytirat nebude ze nahoru nechodi. Jecela na me jak na malyho haranta a zacla mi vyhrozovat ze na me posle socialku skrz me dite ( ktere si hraje,breci,pisti atd. Je mu 1,5 roku). A pak jeste na me jeci ze jsem „pica zasrana“ horni sousedka mi rekla ze to byl skveli napad,ze jsem se alespon ja snazila byt ferova. Bohuzel,siusedka ze zdola mi zavidi prcka a schvalne mi dela tyhle problemy. Muzete mi nekdo poradit ? Jsem uz z ni zoufala a bojim se jit jen na chodbu abych ji vubec nepotkala. Dik moc

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Loreta, 7. Prosinec 2016 - 8:32

  Podle toho, co píšete, si tuto službu společných prostor provádíte individuálně. Nemáte-li stanovená pravidla ve stanovách, pak si sousedka bude uklízet co chce a jak se jí zlíbí. V našem domě, také 2 patra, se spoustu let uklízelo podle vyvěšeného rozvrhu na chodbě a to od vrchu až dolů. Pak se paní, která bydlí v přízemí rozhodla bez ohledu na ostatní, že nebude uklízet vrchní patra, protože tam nechodí. No a sousedi, kteří bydlí nahoře tedy začali uklízet jen svoje patra a zbytek společných prostor. Patro paní, která si tak sama sama rozhodla, tito sousedi neuklízí.

  Vložil JaVa, 7. Prosinec 2016 - 8:22

  Milá paní, z Vašeho příspěvku není jasné,zda bydlíte v domě,který vlastní Družstvo,nebo se jedná o budovu ve správě SVJ,atd.Musíte svůj dotaz upřesnit,jinak je celá diskuze zbytečná.JaVa

  Vložil Anonymouk (bez ověření), 6. Prosinec 2016 - 22:01

  Poradím, robota už byla dáávno tomu zrušena. Takže ji úklid nemůžete nařídit. Mrkněte do ústavy. Nepíšete, co je to za barák, vlastnictví. Buď se domluvíte, někdo za úplatu či firma, nebo bordel.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".