Účetnictví a daně budou podle Pekarové vyřešeny!

Vložil Pavel, 23. Listopad 2019 - 9:59 ::

Na adrese:

https://www.novinky.cz/…ady-40304630?…

uvádí kandidátka na předsedu TOP paní Pekarová:

„Měli bychom jim odbyrokratizovat život např. tím, že budou moci posílat své dokumenty a faktury a úřad za ně už vše – jako placení daní – vyřeší.“

Sice se to má vztahovat na živnostníky, malé a střední podnikatele, ale při její kreativitě by to určitě vztáhla i na ostatní subjekty, např. SVJ. Stát touží po co největším množství informací.

Tato dáma chce jít do příští vlády.

Hezký den!

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil ik (bez ověření), 24. Listopad 2019 - 20:47

  Tato dáma /můžeme-li ji tak nazvývat, já s tím mám osobně problém/ se živí politikou, a za ty kecy je placená. Kdyby se měla živit skutečnou prací, tak by měla možná problém to dát. Někde jsem četla, že Ivan Pilip poté, co ho přestala živit politika tak ve svém podnikání zkrachoval /v r.2017 insol­vence/ . Před nedávnem byl na Nově pořad co dělají bývalí politici – a ejhle,dnes někde v Jižní Americe (už si nepamatuji ve kterém státě) v jakési neziskovce radí jak ekonomicky prosperovat. Tihle lidé pracovat neumí. Ale kecat to jim fakt jde. Hezký večer.

  Vložil Nečlen II (bez ověření), 24. Listopad 2019 - 20:05

  V tom rozhovoru je i následující text:

  „Mluvím o tom i se živnostníky (EET). Oni by přivítali, kdyby to byl ne povinný, ale dobrovolný nástroj, protože už do toho investovali prostředky. Ale chtěli by za to hmatatelnou výhodu, že když už posílají faktury, tak by za ně mohl úřad vypočítat daně apod.“

  Vložil Inženýrka s tetováním v arabštině (bez ověření), 24. Listopad 2019 - 17:38

  Pekarová Adamová zde:

  https://www.novinky.cz/…ova-40304698

  Vložil Pamětník (bez ověření), 24. Listopad 2019 - 22:52

  Paní Pekarová má asi problémy s pamětí. Ve výše uvedeném odkazu se uvádí: „Pekarová Adamová vstoupila do TOP 09 v roce 2009. „Strašně mě štvala arogantní a populistická politika sociální demokracie.“ Já si tu dobu pamatuji. Od 16.8.2006 byl předsedou vlády Topolánek, následně Fischer a pak Nečas. A po třech letech jejich vládnutí paní Pekarová vstupuje do politiky, protože jí štvala arogantní a populistická politika sociální demokracie, která již 3 roky nebyla ve vládě. Ještě měla deklarovat, že do politiky v roce 2009 vstoupila, aby bojovala proti Rusku a Číně, to je nyní in.

  Vložil Nečlen II (bez ověření), 25. Listopad 2019 - 19:34

  Vláda Jana Fischera byla jmenována 8.5.2009 a TOP09 vznikla 26.6.2009.

  Věta: „…že mě strašně štvala arogantní a populistická politika vlády sociální demokracie.“ se zakládá na faktech, ČSSD ve vládě byla:

  • 8 ministrů za ČSSD
  • 6 ministrů za ODS
  • 2 ministři za SZ

  https://www.parlamentnilisty.cz/…ice-A-604564
  Tento článek na PL je jako vždy …

  Vložil jůů (bez ověření), 24. Listopad 2019 - 17:30

  Tato paní, která se od svých 26 let nechává živit jako politička, vyhrála a je předsedkyní strany. Volitelé byli nadšeni z jejího viditelného tetování s arabskými nápisy, kterými dávala na odiv, že patří mezi čelné vítače muslimů a že bude bojovat za jejich umístění u nás. Snad se do toho parlamentu nedostane.

  Vložil Anonymous123 (bez ověření), 23. Listopad 2019 - 11:42

  Drogy neberou jen Piráti ale i Pekarová.

  Vložil nebyrokrat (bez ověření), 23. Listopad 2019 - 11:24

  Nechci žádnému vládnímu úřadu posílat své dokumenty a faktury.

  Myslím, že OSVČ, pokud nejsou plátci DPH, nepřijímají hotovostní platby a mají nízký příjem, který jim dovoluje uplatnit výdajový paušál, si na daňovou byrokracii nemají důvod stěžovat, neb žádnou nezažívají – evidují pouze příjmy.

  Teror však nastává, jakmile se stanete plátci DPH a hlavně pokud máte klienty v zahraničí. Od věci by také nebylo zrušit dohled ČSSZ a ZP nad OSVČ a delegovat na FÚ. Pokud se nepletu, o jednotném inkasním místě se mluví už nějakých 15 let. Dále by se mohl zjednodušit formulář daňového přiznání, u kterého nechápu, proč musí mít 20 stran, když by v pohodě postačovaly dvě tři stránky – první pro osobní údaje, na druhé a třetí několik čísel podle typu daňových příjmů (příjem, výdaj, apod.). Daňové výjimky zrušit, popř. ponechat jednu univerzální slevu na dani.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".