tento web

Vložil Marka (bez ověření), 7. Březen 2011 - 15:51 ::

Na těchto stránkách už neočekávejte jakoukoliv normální radu bez urážení. Tento web jde pomalu a jistě do kytek, protože normální lidi tu už nediskutují páč jsou otrávení….

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Hilenka, 8. Březen 2011 - 8:08

  Souhlasím s „Marka“,jen samé uřážky,zadal jsem zde první a zřejmě poslední dotaz,udělali ze mě pitomce ať se nestarám do čeho mi nic není.Takže poklona,odcházím hledat odpovědi jinde.

  Vložil rivr, 8. Březen 2011 - 22:53

  Pane „Hilenka“ – jste po dvou příspěvcích zbytečně afektovaný – jen proto, že se něco nedozvíte hned nebo odpoví nejaký „inteligent“ bez registrace neznamená, že se zde nedozvíte co potřebujete.

  Vaše otázka byla zde odpovězena již mnohokráte – i nyní. Ale jistě naleznete odpovědi i jinde.

   rivr

  Vložil svjvmt, 7. Březen 2011 - 22:42

  no a pak zbytečně naivní dotazy, kdyby si aspoň přečetli zákon, stanovy a nad tím podumali a pak teprve zadali otázku, pokud nerozumí, nenajdou to tam. Je to ale všude na poradnách, tazatelé ihned zadávají pomožte a čekají, že to jiní za ně na intu vyhledají, aniž by sami projevili aktivitu, třeba i za tím právníkem zašli.
  Na druhé straně se některým nedivím, některé výbory, předsedové včetně správců jsou neprůstřelní (ale i vlastníci co si myslí, že mohou cokoliv), za nimi Moskva. Když řeknete, jak by to mělo být, tak rýpete.
  A kdo z běžných občanů půjde k soudu pokud mu nejde o krk?

  Vložil anon (bez ověření), 7. Březen 2011 - 16:04

  A víte proč? Protože web objevuje bohužel čím dál víc s prominutím primitivů, kteří nejenom že nedokáží kloudně a česky definovat svůj dotaz, ale pokud někdo rychle krátce a jasně odpoví tak se pouštějí do nekonečných diskusí o ničem.

  Poslední dobou tu tak 80% dotazů začíná ve smyslu „okrádají nás, pomoc!“. Někdy mohou mít tazatelé pravdu, ale pak se mají obrátit na policii a soud ale většinou jsou to opravdu jen zmatení obyvatelé domu, kteří mají stihomam že je někdo okrádá.

  Předseda

  Vložil Ferat, 7. Březen 2011 - 19:11

  Souhlas! Vystihl jste to dokonale, cítím přesně to samé. Dobrou radu aby tu člověk pohledal. Jen samé napadání a diskuse naprosto o ničem.

  Vložil Dušan (bez ověření), 8. Březen 2011 - 9:44

  ne vždy je ve výboru ING. Arch…atd. Někdy je do výboru zvolena osoba,která alespoň trochu bude mít čas a o dům se trochu bude starat. V malých domech je dokonce obtížné vůbec někoho trochu rozumného a důvěryhodného zvolit. Ne vždy tito lídé rozumí zákonům a proto se obrací na tento web. Bohužel tu jsou borci, kteří při první otázce použijí odpověď „přečtěte si zákony“ V tom případě jsou tyto stránky naprosto zbytečné a takovým popíchnutím akorát vznikají diskuse o ničem a lidé se ve finále urážejí. Moc pěkný způsob komunikace.Nedivím se, že jsou lidé znechucení a obrací se na jiné weby. Tento web ztrácí svůj smysl, který na začátku měl. Dušan

  Vložil Zdenda (bez ověření), 8. Březen 2011 - 9:50

  je to tak. Tady neexistuje odpověď, ja bychVám doporučil…, z důvodu toho a na základě zák. atd. Máte možnost…atd. Tady se dočkáte pouze odpovědi…vy jste měl udělat…, udělal jste to blbě a už máte smůlu. 8-)) Doporučení a rady tu jsou výborné a na úrovni.

  Vložil anon (bez ověření), 8. Březen 2011 - 16:35

  Cituji „Tady se dočkáte pouze odpovědi…vy jste měl udělat…, udělal jste to blbě a už máte smůlu.“

  Jenže bohužel ono to ve většině (ne vždy) případů opravdu tak je! Tady opravdu velice často někdo řeší věci schválené na schůzi před rokem, dávno provedená díla, dávno podepsané smlouvy. A na to se opravdu dá většinou odpovědět jen viz vaše věta!

  Uvedu malý příklad – v domě se schválí rekonstrukce, výbor vybere firmu, podepíše se smlouva, dílo se postaví a zaplatí. Pak přijde nějaký člověk z domu a namítne (i prostřednictvím tohoto webu) že schválení bylo proti stanovám, výběrové řízení zmanipulované, smlouva podivná, provedení díla nedbalé. Ale i kdyby všechno toto platilo – co se dá teď udělat?

  Většinou opět téměř NIC.

  A takových dotazů na které nelze odpovědět jinak než píšete je tu opravdu VELIKÁ spousta.

  Předseda

  Vložil Jaroslav Jaroslav (bez ověření), 8. Březen 2011 - 17:18

  myslím, že jste to vystihl – a pokud k tomu připojíte, že celá tahle diskuse o „neužitečnosti“ tohoto webu začala dotazem: „poraďte mi jak neplatit na údržbu mého domu“ tak to jen dokresluje situaci. Skutečně zde nelze najít odpovědi na otázky jak bydlet bez starání se bez zainteresování. Odpověď na spousty dotazů totiž obsahuje myšlenku kterou diskutující nechtějí slyšet – nechte se zvolit do výboru, starejte se, jednejte.

  Vložil ytrewq (bez ověření), 8. Březen 2011 - 14:39

  Abychom alespon zde byli konstruktivni, vite o nejakem lepsim webu?

  Vložil Pavel, 8. Březen 2011 - 15:00

  Jeden web provozovala paní Kynychová, ale ten již nefunguje.

  Další, kde by někdo kvalifikovaně a zdarma odpovídal, neznám.

  Hezký den!

  Pavel

  Vložil Jiří Gudera (bez ověření), 10. Březen 2011 - 23:59

  Zkuste to Vy. Vás si cením jakož i p.Lakeho. Ono by to šlo i slušně! S pozdravem J.G.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".